Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tunetek lehetnek mar most?...

Tunetek lehetnek mar most? Menstruacio keses. Kijarasi tilalom, nem tudok kijutni a gyogyszertarba.

Figyelt kérdés

6 napja kesik a menstruaciom, volt elotte gyenge halvany pecsetelesem neha neha de nem jott meg. 1 hetel ezelott es az utobbi ket nappban femes iz erzette a szajban bar inkabb kesernyes mint fem nem tudom konkretan melyik es este erosebb hanyinger de csak inger.

Par napja kijarasi tilalom van csak engedelyel lehet kimenn a hazbol amit napok ota nem hagytak jova a gyogyszertar pedig nincs olyan kozel hozzam hogy kiszaladjak.

Neten rendeltem mert a posta ket percnyire de meg nem erkezett meg:/



2020. márc. 29. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha Magyarországon élsz, ott nincs kijárási tilalom, csak korlátozás.
2020. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Jól írja az első válaszoló, csak korlátozás van, ki lehet menni. Tájékozódj, nézz utána jobban a dolgoknak! Amúgy lehetséges a terhesség.
2020. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem Magyarországon élsz, igaz?

Ha szeretkeztetetk védekezés nélkül, akkor lehetsz terhes. Én is pecsételtem 5 napig, mikor meg kellett volna jönnie, és már 13 hetes terhes vagyok.

Hát ha ennyire szigorú, engedélyhez kötött nálatok a kijárás, akkor nincs mit tenni, várni kell :( Próbálj nem idegeskedni.

2020. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kulfoldon lakok. Koszonom a valaszokat
2020. márc. 29. 17:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjott a teszt. Eros pozitiv lett.
2020. ápr. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!