Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt llyan anyuka akinek a...

Van itt llyan anyuka akinek a masodik babaval nem tudott teherbe esni vagy csak nagyon nehezen?

Figyelt kérdés
Több mint màsfèl ève pròbàlkozunk a 2. babàval de nem akar összejönni. Nagyon szeretnènk neki kistesòt de ùgy tűnik nem akar jönni a pici. Mi lehet az oka? Orvoshoz elmenni a következő hónapokban lehetetlen ès minden egyes eltelt hònapot egyre nehezebben èlem meg.. van itt olyan akinek egyàtalàn nem sikerült teherbe esnie a 2.babaval? Vagy akinek sikerült de csak sok időre? Mièrt lehet ez? Az első baba 3.hònapban összejött. Köszönöm ha vàlaszolsz.
2020. márc. 29. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermekünk első hónapban sikerült. Kistesók évek alatt sem. Okát tudjuk, folyamatos menstruáció okozta, sokszor hónapokig vereztem. De hogy ezt mi okozta, az rejtély, pedig rengeteg orvosnál jártam bptol, Pécsen át Szegedig, senki nem tudott segíteni. Inszemiációval sikerültek végül a kistesók. Utánuk viszont visszatért a problémám.
2020. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.

Első baba az első próbálkozós hónapban sikerült. A második sokáig nem, kiderült PCOS és IR. A megfelelő kezelés után spontán sikerült.

2020. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. baba 6 év

2. baba 1. hónap

3. babát fél éve várjuk. 🤷🏼‍♀️

2020. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan ... 1. baba elsőre sikerült, 2. babával másfél éve próbálkozunk. Dokihoz lassan fél éve havonta 2x járok, minden eredményem rendben van. Ovulációm nem volt, de ebben a hónapban a 2 havi clostylbegit kúra meghozta a hatást, volt tüszőrepedés. Most épp reménykedek, hogy ne jöjjön meg ...
2020. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva voltam.1.baba 18hónap alatt jött össze,2.baba egyetlen védekezés nélküli alkalomból.3.baba meglepi volt mert hol védekeztünk hol meg nem.4.baba a 4.próbálkozós hónapban jött össze.
2020. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk is nehezen jön a 2. baba (novembertől próbálkozunk). Most el kezdtem nézni az ébredési hőmet, és abszolút nem tudom, hogy most mi van, mert a gép behúzta a PÉ-t, de utána is nagyon alacsony a hőm (2-3 nap múlvára nem várom). Talán még egyáltalán nincs peteérésem, vagy alacsony a progeszteron szintem (de annyira nem értek ehhez). :( Pont jókor kezdtem el ezt, mert most utána járni sem tudok. :(
2020. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a kislányomra is 2,5 évet vártunk.

Most megint egy éve hiába várunk, én már kezdek lemondani a kistesóról :(

2020. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Probald ki a homerozest plusz ovuteszt. Nekem ugyfest bevalik. 1.babara 2 evet vartunk, most mar egy ideje probalkoztunk ketteskevel, szepen ki is mutatta a hogorbe az ovut, de jott aez virus, ugyhogy en meg most azert bizakodom, hogy ne legyek terhes :D (elvileg biologiai csoda lenne, de hat az elso is az volt :D :D )
2020. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Èn is kicsit ùgy èrzem hogy nem fog jönni a kostesó kezdem feladni. :( ovu teszttel pròbàlkoztam hònapokig de ùgysem jött össze a baba.. hőgörbèt nem nagyon èrtem hogy mikor mit jelez a testhőmèrsèklet.. mikor van elvileg ovu? Aki a kistesòra vàr mindenkinek szurkolok hogy minél hamarabb összejöjjön a pici!
2020. márc. 30. 11:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Szivesen segitek a homerozesben ha van kerdesed, de leirni mindent most nem allok neki mert vannak szuper oldalak ahol ezeket osszefoglaljak.

Roviden alap dolgok: minden reggel ugyanabban az idoben ugyanazon helyen(szajban vagy huvelyben) kell merni, min 4 oras egybefuggo alvas utan. Legjobb a bazalis hőmérő, abbol en bauert hasznalok, ez ket tizedesig mer. A gorbet utolag lehet ertelmezni, kiderul belole volt e peteeres, tortent e ovulacio, megfeleloek e egyes hormonok az adott ciklusszakaszban stb. Ha gondolod olvasgass rola.

2020. márc. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!