Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Most mit...

Lehetek terhes? Most mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
Szóval március 12-én feküdtünk le utoljára a barátommal , óvszerrel védekeztünk. Utána megnéztük hogy kiszakadt-e , de nem eresztett sehol. 24-én kellett volna megjönnie de még mindig nem jött meg pedig sosem szokott késni. A menstruációm előjelei ugyanúgy megvannak: mellfájdalom,pattanások stb.Lehetséges hogy nem vettük észre hogy kiszakadt és terhes vagyok vagy miért késhet?
2020. márc. 29. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, a teszt biztosan kimutatja. Vegyél tesztet, utána idegeskedj.
2020. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen hormonproblémád is lehet.
2020. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt 16 évesen az is lehet, hogy simán csak kimarad. Ne aggódj, ha minden rendben volt az óvszerrel, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Vegyél egy tesztet drogériában és csináld meg holnap reggel, teljes biztossággal kimutatja már, ha terhes lennél.
2020. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Azt, h "sosem szokott késni" 16 évesen elég meredek kijelenteni!
2020. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen inkább a "még be sem állt a mensim" jöhet nálad szóba. :D
2020. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek szexelsz ha meg gumi hasznalat mellett (ami ki sem szakadt) ennyire parazol? De most komolyan... naponta tesztek fel ilyen kerdeseket 16 evesen.
2020. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!