Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik, teszt negatív,...

1 hete késik, teszt negatív, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már 1 hete késik a menstruációm, szombaton csináltam egy tesztet, de sajnos negatív lett. Folyamatosan, napok óta mindjárt megjön érzésem van, mint 6 éve a fiammal. Stressz volt, a munkahelyemen, a járvány miatt. Amúgy is ha stresszemék, 1-2 napot szokott késni. Velgyn fogamzásgátlót szedtem 3 évig, novemberben hagytam abba.
2020. márc. 30. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet. Nem mindig pontos a szervezet. Ha csak egyszer fordul elő még normális. Ha többször, akkor orvos, mert szervi oka van. Nem vagy terhes ha negatív a teszt.
2020. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor késett 8 napot mikor kimaradt az ovum.


Kétszer volt kémiai terhességem, ott idő előtt tüneteim és pozi tesztjeim voltak, majd napra pontosan megjött.


Tényleg rengetek oka lehet, mostanság meg stresszből mindenkinek kijut. Lehet csak kicsit később volt ovud, de akkor a mensi is későbbre várható. Vagy épp nem volt ovud.

2020. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2 naponta
2020. ápr. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!