Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe lehet esni?

Hanna1999 kérdése:

Így teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Egy levéllel szedtem be a fogamzásgátlobol életében először sokkal előbb jelentkezett a vérzés és sokkal kevesebb ami most is tart e közben teherbe esetek?
2020. márc. 31. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Egy levél után kezd hatni, ha közben nem védekeztetek gumival simán lehetsz terhes
2020. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy egy levél után hat. Le van írva a betegtájékoztatóban, hogy melyiket hogy kell szedni. Eddig én csak olyannal találkoztam, amit ha a menstruáció első napjától szeded, akkor hat már abban a hónapban is.


Kérdező: köztes vérzésed van, ha jól értem. Vagy nem elég erős a tabletta, vagy még nem szokta meg a szervezeted. Ha következő hónapban is előfordul, akkor keresd meg az orvosod, és ír másikat.


Amúgy a tabletta elnyomja a peteérést, így a szokottnál kevesebb lesz a menstruációd is, mert nem vastagszik meg annyira a méhnyálkahártya sem.


Szerintem használjatok a biztonság kedvéért valamilyen kiegészítő fogamzásgátló eszközt, ha nem tudjátok megállni még így sem.

2020. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!