Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Febr. 5-en a baratommal lefekudtunk es kiszakadt az ovszer. Kb 24 orara ra bevettem az escapelle nevu 72 oras esemeny utani tablettat. 1 hetre ra megjott a tabletta miatt, es ahogy javasolta a nogyogyasz, az aktus utan 2 hetre csinaltam tesztet ami negativ lett. 3 hettel az aktus utan is csinaltam, az is negativ lett. Az aktus kb 10 hete volt, semmilyen tunetem nincs, viszont 20 napja kesik. Lehet az esemeny utani miatt, vagy lehetek terhes? Az aktus elotti honapban fogamzasgatlot szedtem egy honapig de egeszsegugyi okok miatt az orvos javaslatara abbahagytam 1 honap utan. Csak jovo heten tudok tesztelni.

2020. ápr. 1. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én vettem be azt a tablettat, a következő mensim kimaradt és utána is hónapokig késett, össze-vissza jött meg. Szerintem csak a nagy adag hormon miatt késik :)
2020. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha előtte hagytad abba a fogamzásgátlót, már alapból az is közrejátszhatott volna, plusz a tabi...higgy a teszteknek!
2020. ápr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi közben látom, hogy csak egy hónapig szedted, bár már is bezavarhat a hormonoknak..
2020. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes megnyugodhatsz. Az esemény utáni volt egy hatalmas bomba a szervezetednek és ez okozza a késést, nyugodj meg hihetsz a negativ teszteknek
2020. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!