Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyünk együtt a páromma...

Mikor legyünk együtt a párommal? Peteérés elött 1-2nappal vagy peteérés napján?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénenk már babát

Peteérés előtt legyünk együtt 1-2nappal vagy ha 2napojta vagyunk együtt az nem sok?

És cickafarkű tea+palástfű tea kinek segített?

Rendszertelen a ciklusom es nemtudom mikor van ovum. Mert febr.29-marc.5ig volt meg most április 3.án jött meg a mensim

Kérlek segítsetek negatív kommenteket nem kérek.


2020. ápr. 4. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Erre szokták azt írni, hogy amikor jól esik, akkor legyetek együtt, ne erőltessétek. Na de ez ilyenkor nem segít. Ha nem tudod, mikor van ovud, akkor első körben tudd meg, hogy mikor van. Vegyél ovulációs teszteket. Én a hőmérőzést is csináltam mellette, 100% pontossággal be tudtam lőni az ovumat. Úgy estem teherbe, hogy reggel szeretkeztünk, és aznap este volt ovum. Peteérés előtt közvetlenül (előtte 1-2 nap, illetve aznap) javasolt az együttlét, hogy a spermiumok már várják a kilökődött petesejtet.

Cickafark + palástfű tea nálam úgy szétverte a ciklusomat, hogy négy hónap kellett, mire visszaállt. Én nagyon nem ajánlom, borzalmasan rossz tapasztalat volt. Azt mondják, csakis akkor, ha bizonyított hormonproblémád van, és orvos ajánlja, amúgy ne, mert kárt okozhatsz. Velem is ez történt.

2020. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nekem is nagyon elrontotta a ciklusomat mert minden honapban 29en jott meg es ittam ezt a teat a palastfu teat es most ezert kesett 1hetet
2020. ápr. 4. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig de, akkor, amikor jól esik. Ha muszájból szeretkeztek/nem szeretkeztek, akkor lehet, h hamarabb lesz baba, de a kapcsolatotok is megromlik.
2020. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg amikor jólesik. De nem ártana kideríteni miért rendszertelen a ciklusod. Lehet más az oka, hogy nem jön a baba, ki kell vizsgálni. Hiába Iszol eszel mindent össze, ha ott egy ciszta (ne legyen).
2020. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál és minden rendben csak vitamin hiányom van es mehemet kell erositenek (az orvos nem mondta hogy mivel vagy hogyan) szedek vitamint béres cseppet szedtem egy honapig kismama vitamint is orvos ajanlotta c vitamint is (lehet attol kesett egy hetet olvastam hogy c vitamintol is keshet)

Most ittam ezt a palasfu+cickafarfu teat lehet attol is kesett csak nemtudom hogy azt most igyam e vagy ne mert ugye attol konnyebben megtapad a baba meh erosito is van benne.

2020. ápr. 4. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is a cickafark, palástfű meg a barátcserje is nagyon szétverte a ciklusom. 5 nap barnázás után késéssel jött meg, én sem ajánlom.

Az első 2 gyerekkel a 2 naponta együttlét plusz terhesvitamin jött be.

Most rajta vagyunk már 7 hónapja, ehhez még Inofolicot-ot iszom, ezzel szabályos 28 napra állt be, így már 3 hónapja vasárnap van tüszőrepedésem. Jövőhét szombatra nem várom.

Esetleg az Inofolic-kal te is megpróbálkozhatsz a vitaminok mellé :)

2020. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!