Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolsó szem Clostilbegyt után...

Utolsó szem Clostilbegyt után körülbelül mennyi idő múlva van ovuláció?

Figyelt kérdés
Hamarosan el kell kezdenem szedni, mert jópár hónapja sikertelenül próbálkozunk. Elfelejtettem rákérdezni az orvosomnál a fenti kérdésre, és érdekelne.

2020. ápr. 6. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Bocsi az off kérdés miatt de ezt a gyógyszert felírják még a labor és más vizsgálatok előtt?
2020. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez emberenként eléggé változó, csinálj ovulációs teszteket és akkor megtudod, hogy pontosan mikor van peteérésed.

Amúgy én magamtól nem volt peteérésem egy ideje, és az első 2 gyógyszeres hónapomban nem is volt, ezért folyamatosan emelték az adagomat, majd a 3. hónapban, amikor már a legnagyobb dózisban kaptam a gyógyszert, akkor a ciklusom 18. napján volt peteérésem végre, és sikerült is teherbe esnem. :)

2020. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Neem, volt laborim, UH-m, elég sok konzultációm. :) Nem írják fel tudtommal könnyen, főleg nem látatlanban.

Nekem sajnos régóta zavaros a ciklusom, de nem láttak szerencsére szervi elváltozást.

2020. ápr. 6. 10:43
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves “második”, szívből gratulálok! :) Aig várom, hogy végre én is átélhessem :)
2020. ápr. 6. 10:44
 5/15 anonim ***** válasza:

Köszi a választ. :)

Szurkolok nektek! :)

2020. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdésre nem tudom a választ, mert nekem closty, bemfola, ovitrelle szurik is voltak tehát a closty kevés lett volna önmagában. Elvileg ha beáll a ciklusod 28naposra akkor kb 12.napon van ovuláció.
2020. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz szükség rá, ugyanis babát várok. Kövi ciklusban kellett volna elkezdeni, de összejött nélküle :)
2020. ápr. 24. 10:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2020. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Korkin ***** válasza:

Kedves Kerdezönek es a babasoknak gratulalok!


Meg tudnatok nekem irni, hogy mire kaptatok a clostit pontosan es mikor/milyen mennyisegben kellett szednetek?


10 honapja probalkozunk, most akar az orvos clostit adni "csak ugy" segitsegnek..


köszönöm ha valaszoltok!

2020. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Peteérés serkentő.
2020. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!