Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvolt már szerintetek az...

Megvolt már szerintetek az ovum? Első hőgörbés hónapom, nem vagyok még jártas benne

Figyelt kérdés

Kérlek ne támadjatok le, ez az első görbés hónapom, nem nagyon van gyakorlatom benne.


Meg lehetett már az ovum?

Tudom, az ovut keddre írja, de ugyw még csak cikkushossz szerint kalkulál.


Mielőtt leesett a hőm, előtte nap volt tojásfehérje szerű nyákom és másnap ment lejjebb a hőm.

Viszont nem ugrott fel másnapra hirtelen, ezért merült fel bennem a kérdés


Szóval megvolt már az ovu vagy a holnapi mérésből derül ki, ha feljebb megy?

Kérlek ne hurrogjatok le 🙊🙈



Itt a görbe:


[link]



2020. ápr. 8. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vszinu nem. Esés után 4 napig a coverline (alaphő) felett kell lennie a hőnek és akkor volt meg. De neked még nem ment az alaphő felé, bár még nem húzta be a vonalat.
2020. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lh tesztet csinálj.
2020. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Megy a zöld pacsi.


Nincs sajnos lh tesztem itthon most

2020. ápr. 8. 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem, és még kicsit korai is lenne.


Jegyezd meg, az ovu akkor történik meg, ha ovu után 3 napon belül felmegy a hő alaphő fölé és ott is marad mensiig. Az alaphőd pedig az ovu előtti napok hőjének átlaga. Magyarul 2-3 tizeddel fentebb kell legyen a ciklus második felében a hődnek az első feléhez képest. Sajnos ez görbével mindig csak utólag értelmezhető, nyilván, ha már lesz pár görbéd előre is tudni fogod nagyjából, de érdemes vaterán lh tesztet rendelni.


Azért jó görbézést nem olyan rossz kicsit megismerni a saját működésünket :) Ja és még valami, az tévhit, hogy le kell esnie a hőnek az ovukor, ez nem feltétlen történik meg, a lényeg az emelkedésben van amit a progeszteron okoz.


Sok sikert :)

2020. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznosak a válaszok :))
2020. ápr. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!