Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez, mensi vagy...

Mi lehet ez, mensi vagy terhesség?

Figyelt kérdés
2.honapja próbálkozunk a Babóval. Nos az van , hogy az előző hónapban azt hittük hogy sikerült. Ugyanis 27-28 napos a ciklusom,és nem jött meg amikor kellet volna,illetve ugye a nem várt napja előtt kb 1 héttel volt 3gy csepp barnás vér a wc papíron ami sosem volt előtte és most sem volt még legalábbis. Végülis 6 nap késés után meg jött de nagyon sok vér volt és tovább is tartott mint szokott a vérzés. (Ált.3-4 nap,most 5-6 nap volt). Így folytattuk a próbát, de már nem figyeltük az időpontokat mit mikor, mondhatni nem foglalkoztunk vele, csak úgy ahogy jött megtörtént.😃 Most újra késik a mensim igaz még csak 4 napja,most vagyok az 5.napban. az utóbbi 3 napban sűrűn émelygek, néha görcsölget a hasam ,de nem kimondottan úgy mint mielőtt megjön hanem egy kicsit feljebb. Melleim néha feszülnek ,fájnak de nem vészesen. Tesztet nem csináltam,nem is akarok csak akkor ha esetleg egy hétig nem jön meg. Ugyanis a múlt hónapban csináltam kb 3 at és mind negatív volt. Szóval most nem próbálkozom,pedig biztos voltam benne ,hogy van ott valaki,mert szokatlan tüneteim voltak. Ami most még más, hogy alig van folyásom. Alig hagy foltot a bugyimon, illetve tegnap előtt pisilés után ugye megtöltem és egy nagyon apró pontszerű alvadt vér darabot láttam a wc papíron. De azóta sincs ilyen. Eddig mindig bőfolyasom volt mensi előtt ,most alig van. Szerintetek van remény, hogy most tényleg össze jött. ?
2020. ápr. 8. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni, legalábbis az alvadt vér erre utal. De nyugodtan csinálj tesztet, akkor legalább nem kell találgatni.
2020. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pedig szinte alig látszott, egy pont volt az egész. Mint a mondat végén lévő. Annyi van még,hogy állandóan álmos vagyok
2020. ápr. 8. 10:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt, amikor terhes voltam, csak nekem világospiros, inkább rózsaszínes.
2020. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megfog most jönni a havid. De majd kiderül, egyébként simán lehet megnyúlt pár napot a ciklusod, mert babát terveztek, tudat alatt ilyenkor ez gyakori jelenség, hiszen azt várja az ember, hogy nem fog megjönni. Végül mindig késni fog ami már nem is késés, csupán hosszabb ciklusra áll át a szervezet.


Nyilván remélhetőleg hamarabb lesz baba, mint hogy ezen kelljen gondolkodni :)


A szokatlan tünetek is ilyenkor jönnek, mikor a babára gondol az ember, még, ha nem is tudatosan, de keressük a tüneteket, amik eddig is megvoltak alkalmanként, csak észre sem vettük.


Mi nem voltunk szerencsések, 7 év kellett a babához, és az alatt kb csak a hányást és émelygést nem produkáltam :D 5 év után lettem először terhes, sajnos angyalkák lettek, érdekes, akkor annyira nem volt semmi tünetem, hogy már majdnem egy hete késett mikor feltűnt, hogy nincs mensim. Még a pms tünetek is elmaradtak. Rá majdnem két évre lettem újra terhes, akkor viszont már 5 nappal nem várt előtt (lh teszteltem is, tehát tényleg akkor) émelyegtem és pozit is teszteltem. Az émelygés volt az ami nagyon fura volt, mint aki másnapos. Ezért mertem tesztelni.


Szóval az igazság az, hogy a tünetek léte nem léte semmit nem jelent, de mikor terhes lettem tünetekkel, akkor eszembe se jutott, hogy talán pms. Az évek alatt, pedig mindig bennem volt, hogy jaj ezt már éreztem, jaj ezt is lehet mégse baba és sajnos igaz is volt.


Türelem, érthető, hogy az elején még minden annak tűnhet :D Sok sikert kívánok és csak ügyesen lehetőleg mindig várd meg a nem várt napját, akkor kevesebb csalódás ér a teszteket illetően :)

2020. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz! :)
2020. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4 es nagyon sajnálom a helyzeted,és egyet értek veled. Én sem akarok feleslegesen ünnepelni, úgy őszintén szólva az első próbálkozós hónap után,tehát multhónapban úgymond le mondtam arról hogy hamar sikerülhet, ezért nem is figyeltünk semmilyen időpontot,és a mensimet sem,csak az applikációm ma jelzett,hogy 4 napja késik ,és hirtelen megfogalmazódott bennem a kérdés 🤭. Őszintén szólva én még várok a teszttel mert lehet tényleg csak átálaról van szó, úgyhogy ha egy hét múlva se jön meg akkor nyúlok a teszthez. Addig amíg nem jön meg marad a remény. 😊
2020. ápr. 8. 10:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Már 10 napja késik, ma vagyok a 11.napon, vannak mell bizsergések, és fajdogál a hasam alja és derekam,olyan tipikus mindjárt megjön érzés, van egy pici fehér folyásom,de az csekély. Ma veszek tesztet , mihelyst ki lehet menni az utcára ,😁 és holnap reggel meg csinálom,vagy talán már estére is kimutatták ha az lennék?
2020. ápr. 14. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi késésnél már most is kimutatja a teszt, ha tényleg baba van. Sok sikert.
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Valóban. Ki is mutatta ,most délután. ❤️ Annyira boldog vagyok,és álmos
2020. ápr. 14. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Gratulálok :) Jó egészséget nektek :)

2020. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!