Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem tapasztalatokat...

Tudnátok nekem tapasztalatokat írni az Aviva tornáról? Férfi oldalon is eredményes lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A férjemmel régóta szeretnénk már babát, viszont nem sikerül, mert sajnos nagyon alacsony a spermiumszáma. Minden lehetséges orvosi kivizsgálás és szakvélemény után sem tudják megállapítani, hogy mitől lehet. Arra gondoltunk, hogy utolsó esélyként kipróbálnánk az Aviva tornát, hiszen magasabb spermiumszámmal lombiknál is jobb esélyekkel indulnánk az orvosunk szerint. Tudnátok nekem tapasztalatokat írni? Köszönöm a válaszokat! 🙂

2020. ápr. 8. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tudok, hogy nőknél nagyon hatásos tud lenni. El kell végezni egy rövid tanfolyamot hozzá, hogy jól tudd alkalmazni.

A méhpempőt nem próbáltátok? Az utóbbi időben egymástól független emberektől hallottam, h. hatásos volt nekik.

2020. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos már mindent próbáltunk, még a kivizsgálások előtt. A férjemnek mindenféle hormonvizsgálatok, vérképek, ultrahangok, endokrin kivizsgálás, andrológiai kivizsgálás többször, javasolt készítmények (profertil, folandrol) után kontrollok... Sajnos széttárt karokkal állnak az orvosaink is.


Tényleg mindent megpróbálhatunk már. Nem iszik, nem dohányzik, egészsegesen, változatosan találkozunk, napi rendszerességgel mozgunk legalább egy-másfél órát. Tényleg nincs már semmi, amit tudnánk csinálni ezen kívül.

2020. ápr. 8. 11:48
 3/8 A kérdező kommentje:
* egészségesen, változatosan TÁPLÁLKOZUNK, bocsi. 😂
2020. ápr. 8. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Férfi oldalról nincs sok tapasztalatom, én elvégeztem a tanfolyamot, és hónapok óta tornázok, nekem nagyon sokat segített a cikusom beállításában és a hormonjaim rendeződésében.


A tanfolyamon nagyon ajánlották a férfiaknak is, hogy javíthat a spermiumok állapotán, és van egy olyan, nem teljesen biztos emlékem, hogy a mennyiségén is. Mivel alapvetően a vérellátásra van hatással, így logikus lenne, ha ezen is segít. Szerintem egy próbát mindenképp megér, főleg, ha már ennyi mindent kipróbáltatok. Mindenképp érdemes egyszer elmenni a betanító tanfolyamra, mert nem mindegy hogyan csinálja az ember. Sok sikert! :)

2020. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük! 😚
2020. ápr. 8. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valóban abszolút ajánlották férfiaknak is, a megvehető könyvben is vannak férfi sikersztorik, egy próbát mindenképp megér!

Nekem 2-3 hónap Aviva után rendeződött az akkor már kb 3 éve rendszertelen ciklusom. Úgy fél éve nem Avivázok mert intenzívebb sportra váltottam, de a ciklusom ugyanúgy normális. A következő hónapokban elkezdünk próbálkozni, akkor ismét beiktatom.

2020. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Noi oldalrol van tapasztalatom, de valoban ajanljak ferfiaknak is. Nekem sokaig ugy jott meg, ha elotte avivaztam, ha kesett, beiktattam a tornat, 72 oran belul mindig meghozta. A PCOs sem jott vissza, elso honapban osszejott az elso gyerekunk.
2020. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászom ajánlotta a férjemnek 4 éve, még férfi trénert is ajánlott neki, akinek termékenységi gondban segített az Aviva és ezért oktatja ő is. De a férjemet nem lehet rávenni testmozgásra, azóta sincs gyerek. :( Az andrológusa azt mondta, hogy szedjen antioxidánsokat a spermium minőségének és mennyiségének növelésére, úgy mint cink-citrát, szerves szelén, Q10, C-vitamin, E-komplex, A-komplex, ilyenek.
2020. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!