Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek hogyan változik a...

Nektek hogyan változik a ciklusotok dorán a méhnyaknyák? Előfordult valakivel hogy ovuláció után kisebb ragacsos “darabokra” lett figyelmes?

Figyelt kérdés

Lehet hogy butaság a kérdesem, de már több ilyen hónap is volt, hogy észrevettem. Menstruáció után fokozatosan változott ahogy szokott, majd jött az abszolút tojásfehérje. Aztán 1-2 napig meg átlátszó kisebb ragacsdarab. Mint amikor valami tárgyról le tudod húzni a régi ragasztót. Ez normális? Vagy rosszul érzékelem a peteérést ez lenne az?

Igazából már van 1 kisfiam. 6 hónapja próbálkozunk a tesóval de eddig eredménytelen. Nem zavar mert így is boldogok vagyunk, és türelmetlen se vagyok, mivel 29 éves vagyok és ő első alkalommal megfogant. Viszont nem tudom vajon nem ez befolyásolja a dolgot? Esetleg valami zavart jelez a peteérésben.

A ciklusaim változóan hosszúak 32-36 naposak. De ez mindig is így volt.

Peteérés 14-18. nap között van.

Ez a ragacs úgy a 19-20.nap körül szokott lenni.



2020. ápr. 8. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszinte legyek... mióta figyelem a testem kb 6 éve ilyen téren, szerintem egyformán leírható ciklusom még nem volt :D


LH teszt, nem győzőm irogatni itt mindenkinek. Ha már figyelni próbáltok érdemes rendelni vaterán, nem drága és egyből ezer teher lekerül az ember lelkéről. Tudni fogod mikor van napra pontosan ovu. Aztán abból már 1 nap eltéréssel a mensit is tudni fogja az ember. Nem kell filózni mikor lehetett, jó időben volt e együtt az ember a párjával, mikorra nem várja, késik e már... nem hátrány :D


Amúgy, hogy részben válaszoljak is, az ovuhoz közeledve igazán tojásfehérje állagú lesz a nyák. Van akinek még egy két napig ovu után is olyan, van akinek egy héttel előtte folyamatosan olyan. Nyákból nem lehet alapvetően következtetni... Ezért fontos a teszt, + megfigyelés, ennél már csak az uh lenne biztosabb.


Sok sikert, bár most lehet jobb, ha még pár hónapot várat magára a kicsi :D

2020. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!