Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh hormonra reagálhat a hcg...

Lh hormonra reagálhat a hcg teszt?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy körülbelül 4-5 hónapja minden mensi előtt nagyon halvány pozitív tesztjeim vannak (utolsó hónapban kémiaim volt, ez tuti)

Amik a mensi első napján hómezővé változnak.


Most a 11. Ciklusnapon vagyok, kíváncsiságból csináltam ma is egyet, nem első pisiből és megint halvány pozi lett.


Több fajta tesztet is próbáltam így nem lehet, hogy egy adott fajta teszt szívat.


Lehet hogy az lhra reagál? Vagy ez mitől lehet?


Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. ápr. 8. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudsz képet mutatni? Csak mert itt sokan a full negatív teszteket is pozitívnak látják, nem azt mondom hogy ez igaz a te esetedben is, de kíváncsi vagyok mennyire látható a második vonal.

Egyébként ha nagyon érzékeny a teszt, és pont elkapod az ovuláció napját (11.-ik nap ha rövid a ciklusod simán lehet ma ovu) akkor reagálhat is akár ha nagyon koncentrált az lh hormon a vizeletben. Nálam nem volt rá példa, de olvastam már ilyenről, ez esetben viszont szerintem max 1-2 napig lehetne ott a csík, nem két hétig (amíg megjön a mensi).

Fordítva amúgy sokaknál működik jóstesztként, vagyis az lh teszt kimutatja a terhességet is, de ezt valóban már csak a menstruáció előtti 1-2 napban, még inkább mikor már késik pár napja.

Amúgy ha 4-5 hónapja ez van akkor én már beszéltem volna az orvosommal a helyedben, biztosan nem hagyna nyugodni :)

2020. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom képen mennyire látszik, élőben sokkal egyértelműbb



[link]



Itt a felső a mai, az alsó egy két hetes hőmező, csak elfelejtettem kidobni, de viszonyítási alapnak jó


[link]



Egyébként ennél halványabb szokott lenni, de azokon is látszik hunyorgás nélkül. A main meglepődtem. Remélem látszik a képen is, próbáltam jól fotózni

2020. ápr. 8. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő teszt teljesen negatív:)
2020. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem negatív. De ne állok le veszekedni, a kép nem adja úgy vissza.



A fő kérdésre keresek választ, nem a teszt csíkjairól kértem véleményt. Láttam már negatív tesztet és az nem ilyen. Az násr, hogy a kép nem úgy adja vissza, amit én látok.

Köszi a választ.

2020. ápr. 8. 18:59
 5/9 A kérdező kommentje:
A színe? Rózsaszín :)
2020. ápr. 8. 20:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Látom mire gondolsz, egy iszonyat halvány vonal valóban látszik az egyik teszten, de ezt tényleg nem venném pozitívnak, kivéve ha persze erősödne, de ugye nem ez a helyzet.

És írtad, hogy több márkájú, különböző teszt is ugyanilyen lett, mégis milyeneket próbáltál? Valami jobb márkájú, kazettásat is? Ezek a csíkosak sajnos nem a legjobbak. Mennyi ideig látszik a csík? Csak középidőben jön ki, vagy végig amíg meg nem jön? Ha több napon keresztül, erősödik vagy ugyanilyen marad?

2020. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Középidőben nem próbáltam még, csak most, kiváncsiságból.. a nem várt előtt leghamarabb 4 nappal, 10 dpon teszteltem, akkor már ott volt. De mondom, nsm mindig.. van hogy szürke,de arra érteken szerint nem adok.

Azóta van ez mióta októberben volt egy kémiaim majd januárban is. Most meg volt a harmadik. Előtte soha semmilyen teszten nem volt halvány rózsaszín második csík,max szürke, de azt meg tudjuk, hogy mit jelent :/

2020. ápr. 9. 05:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Látszik a csík de hozzá kell tenni hogy ez egy szar teszt.
2020. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Másnap is még csíkos volt, tegnap-tegnapelőtt le is esett a hőm :)

Úgyhogy tuti arra reagált, mert a tegnapi tök hómező

2020. ápr. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!