Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Ancsi1234 kérdése:

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapja próbálkozunk a párommal. Március 13 - án jött meg utoljára a havim. 28 - an volt peteérésem. Holnap esedékes, hogy újra meg jöjjön. A tesztek még negatívat mutatnak. Nagyon intenzíven mutatkoznak tünetek: naponta többször hasszurkálás, nyilalás, fáradékonyság, nagyon durván sok pattanás jelent meg rajtam, érzékeny mellbimbók, lelkileg érzékenyebb vagyok.... anyukám megjegyezte, hogy megváltozott az arcom, mondta, hogy neki is meg volt változva mikor teherbe esett velem.

Szerintetek van esély rá, hogy kisbabát várjak? Eddig még ilyen tüneteket nem tapasztaltam.



2020. ápr. 10. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, de ezek pms tünetek is lehetnek. Akkor tesztelj, ha késik a menzesz.
2020. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A várható menzesz napja előtt NINCS tünet. Ez pms.

Akkor csinálj tesztet, ha nem jön meg . De még akkor sem biztos, hogy az vagy ugyanis késhet is !

2020. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a tüneteket még nem tapasztaltam máskor. 🙂
2020. ápr. 10. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon szurkolok, hogy osszejojjon a baba, viszont ugy tunik nagyon ragorcsolsz!

Mi 2evet vartunk a nagyobbra es hidd el, minden honap mas volt!

Remelem minnel elobb tudunk gratulalni a babatokhoz!

2020. ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2020. ápr. 10. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a pattanás mindig a mensit szokta jelezni.

Én azt mondom, lehet tünet a mensi előtt. Nekem 3 nappal a mensi előtt nagyon fura illata/szaga volt a nyers húsnak. Nem volt büdös, nem volt romlott, csak felfordult a gyomrom. Nem foglalkoztam vele, abszolút kizártam, h terhes lehetek. És mégis, 4 nap múlva, mikor rájöttem, h nem jött meg, délután teszteltem, egyértelműen pozi volt. Teljesen más tüneteim voltak, mint az első 3 terhességnél.

2020. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baba volt a dologban kedves kérdező? Ha van kedved írd meg, hogy mi történt azóta :)
2020. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!