Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy nem mutatja...

Lehetseges hogy nem mutatja ki a teszt a terhesseget?

Figyelt kérdés
Februar 5.en kiszakadt a gumi, vettem be ra 1 napra esemeny utanit. Egy hetre ra megjott, csinaltam a 2. Es a 3. Hettel utana tesztet, negativ lett. Kovetkezo honapban nem jott meg, most is meg kellett volna de nem jott. 1 hete csináltam tesztet es negativ lett. Van miert aggodnom?

2020. ápr. 12. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne parazd túl! Az esemény utáni nagy adag hormon za egész ciklusod, hormondháztartasod felboritja nyugodj meg amjd 2 hét mulva tezstelj de én biztosra mondom ninsc semmi baj, ugy vagy te terhes, mint én miniszterelnök szoval nyugi van :)


Rossz a kategóriád! Zöldemet el ne felejtsd! Szívesen!

2020. ápr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem amúgy, hogy totál tudatlanul szednek be emberek bogyókat? Brutál adag hormon van az eseményutániban, szerinted mitől dilizett be a menzeszed?
2020. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehetséges, hogy terhes vagy. Barátnőmnek is mesélte az anyja, hogy esemény utánit szedett be és mégis lett ő. Csak nem olyan egészséges lett.
2020. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
El is olvastad annak az esemény utáninak a betegtájékoztatóját, vagy csak úgy elnyammogtad a tablettát, mint a Tic Tacot?
2020. ápr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de nincs benne csak az hogyha 5 napot kesik vegezzek el tesztet.
2020. ápr. 12. 07:00
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy bírom!Nem értesz a szexhez,de csinálod.Miért kell 12 éveseknek szexelni?!😡😡
2020. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még véletlenül sem 12 éves vagyok, hanem 18 🙂
2020. ápr. 12. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hány éves vagy, utána kellett volna nézned mit tömsz magadba. Nyilván inkább ez, mint egy baba, de legalább tisztában lehetnél a következményeivel.
2020. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!