Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. DPO-n már PMS, esetleg a...

8. DPO-n már PMS, esetleg a gólya?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. 2 napja olyan “mindjárt megjön” érzésem van, amit még nem tapasztaltam eddig ilyen korán. Bármikor, bárhol elalszom, émelygek gyakran.... tudom tudom... korai lenne még a terhességre gondolni, de lassan fél éve várjuk a mi csodánkat... ma úgy voltam vele, hogy ha van tünet, van HGC is, természetesen ez a fetevés egy hómező tesztet eredményezett.... :( ( X-epil) . Következő hónapban már szednem kel a clostilbegyt-t.

Arra lennék leginkább kíváncsi, hogy mások is vannak, voltak ilyen cipőben? Egyre nehezebben telnek a napok. Kinek hányadik dpo-n volt először pozitív teszt?

Az építő jellegű hozzászólásokat előre is hálásan köszönöm! :)



2020. ápr. 18. 07:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
17%
Ha be is ágyazódott: kimaradt vérzés előtt CSAKIS PMS van.
2020. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem utoljára március 28-án jött meg, és múlt hétvégén vagy e hét elején lehetett peteérésem. Tegnap meg ma is éreztem kis szúrásokat és én is csodálkozok, hogy mi ez, ennyire korán én se szoktam PMS tünetet érezni, max. vérzés előtt egy héttel, de az sokkal erősebb, nem ilyen apró szúrás. Kicsit mintha fáradtabb is lennék délutánra, simán el tudnék aludni. Bár lehet már én is beképzelem. Mindenesetre szorítok mindkettőnknek! :D
2020. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/133 A kérdező kommentje:

Én is szorítok értünk :) Kíváncsi vagyok, ebből majd mi sül ki ;)

Mindig igyekszem elhessegetni ezt a fejemből, de aki nagyon szeretné, majdnem lehetetlen. Mondjuk gondolom ember függő is, de folyamatosan a baba motoszkál a fejemben

2020. ápr. 18. 09:57
 4/133 anonim ***** válasza:
100%

Nekem március 27 en volt meg utoljara, es egy hete szurkal a hasam es nagyon faj a mellem. Soha nem szokott fajni a mellem.

Mindjart megjon erzesem van harom napja, es delutanra, estere nagyon elfaradok (pedig itthon vagyok, a hazimunka kivetelevel mast nem csinalok).

2020. ápr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/133 A kérdező kommentje:
Én is megfőztem gyorsan, most már újra ágyba kellett bújnom, úgy elálmosodtam.... próbálom a frontra fogni, és nem beleélni magam de ez nehéz... szurkolok magunknak. Mikor teszteltek először?
2020. ápr. 18. 12:27
 6/133 anonim ***** válasza:
100%
En majd csak szerdan. Ti?
2020. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, h a 4.es voltam :)
2020. ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Csatlakozom hozzátok! Márc 29-én jött meg legutóbb, a 8. dpo-n vagyok, ma kezdődtek a hasszurkálások, leginkább a bal petefészkem körül érzem már reggel óta, de egyelőre semmi egyéb, de korai is lenne. :)
2020. ápr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok. Én majd csak 28-án, akkor kellene megjönnie, de akkor is csak abban az esetben, ha nem jönnek ki rajtam pattanások, meg nem barnázok, mint ahogy pár nappal menzi előtt szoktam. Igazából ez a 2. próbálkozós hónap, de előző 2 hónapban teszteltem és negatív lett, ami nagyon elszomorított (első hónap nem volt célzott, csak úgy örültem volna, ha véletlenül sikerül...). Úgyhogy azt már tudom, hogy a negatív teszt nagyon elszomorít, ezért inkább csak akkor csinálok, ha a nemvárt napján nem jön meg. :)
2020. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 A kérdező kommentje:

Igen, én is 27-ig megpróbálom kihúzni, mert ha nem barnázok, akkor már talán bizakodhatok.... Hát lányok, ez nagyon izgalmas! :)

Beszéltem dokimmal, azt mondta, hogy a vírus ne ijesszen meg, emiatt Ő nem javasolja, hogy várjunk....

2020. ápr. 18. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!