Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináljak tesztet vagy felesle...

Csináljak tesztet vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Az előző menszesz óta érzem úgy, hogy valami nincs rendben, elsőnek a hüvelyem lett érzékeny, aztán furcsa lüktetést érzeztem a hasfalamon napokig, majd menszesz előtt egy héttel pecsételő vérzés.

Tegnap megjött időben, méghozzá elég durván, ma pedig elmúlt épp hogy van egy két csepp valami.

Terhesség vagy valami hormon dolog lehet a háttérben?


2020. ápr. 19. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
H amost csak egy napos mensid volt és a kövi két napba se jön meg, tehát nem fogsz vérezni, akkor csinálj egy tesztet. Ha terhesség miatt ilyen a mensi, akkor pozi lesz a teszt is. Ha negatív, akkor pedig nincs baba csak hormonális gond.
2020. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Véreztél. Nem hinném hogy terhes vagy. A hasadbanmeg nem mozog semmi legalább a terhesség 15. Hetéig...
2020. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt azért én is gondoltam hogy nem baba mozog benne 😀

Igen, megjött a vérzés, én is azt gondolom, hogy szinte kizárt a terhesség, azért ez a köztes vérzés kicsit elbizonytalanított, sosem fordult még elő. Várok még egy-két napot, ha nem erősödik a mensim csinálok egy tesztet abból nem lehet baj.

2020. ápr. 19. 14:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ettől megnyugszol tesztelj mindenképp.
2020. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, csinálj egy tesztet, de szerintem tutira nem vagy terhes.
2020. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!