Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Jónás naptár vagy a kínai...

A Jónás naptár vagy a kínai fogantatási naptár bejött valakinek a baba nemére vonatkozólag?

Figyelt kérdés

Lehúzó kommenteket nem szeretnék, abszolút kiváncsiság az egész.


Nekem az első gyermekemnél mind a kettő (Jónás naptárból ugyan csak a netes verzió) ugyanazt a nemet jósolta, be is jött.

Viszont most a barátnőmnek mindkettő fiút jósolt, mégis lánya lett.


A Jónás naptárnál pl számít hogy ha abban a hónapban fogant a baba, de pl nem a Jónás napon? Akkor lehet még a megjósolt nemű?


(Nekem pl nem Jónás napon fogant a gyermekem az tuti.)



2020. ápr. 19. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most megnéztem és mindkettő bejött. Nem tudom melyik nap fogant a gyerekem úgyhogy a napot nem tudom, hogy helytálló-e a Jónásban de a hónap alapján jó nemet predesztinált mindkét kalkulátor.
2020. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jónás naptárt nem ismerem.


A kínai bejött. A lányomat, lánynak tippelte meg, a kicsi fiú még pocakban van, de azt is fiúnak tippelte.

2020. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Jónáshoz link amúgy ha valakit érdekel:

[link]

2020. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez a Jónás nekem totál érthetetlen, jan 23 az utolsó mensim, jan 24et ír januári időpontnak, febr 23-at utána következőnek, bármilyen kezdő időpontot írok be. Febr 6-8 között fogant a pici, akkor most mi van?
2020. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 nekem is jan 24 utolso menzesz, ha rajottel ird meg legyszi:)
2020. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#5 már egyszer néztem ezt amúgy, akkor sem értettem, reménykedem, hogy hátha itt valaki okosabb Jónás naptár terén. :D
2020. ápr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét naptár fiút jósolt, pedig lányom született :D
2020. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, mind két lányomnál vissza nézve jól tippelte be, hogy lányok lettek. Most 17 hetes vagyok, még nem tudjuk ki lakik a pociban 😊
2020. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kinai szerint 2 lanyomnak kellene lenni eddig, azok vannak, most a 3.nal is lanyt mond, remelem annyira nem megbizhato:DD
2020. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Logikusan próbálj belegondolni. Kínában szinte mindenki fiút akar. Ha működne a naptáruk, szerinted lenne lány gyermek egyáltalán?
2020. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!