Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivették az egyik petevezetőm,...

Kivették az egyik petevezetőm, lehet még baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete lassan,hogy kivették a jobb oldali petevezetékem méhenkívüli miatt. :(

A dr nő nem nagyon volt közlékeny. Annyit sikerült kiszednem belőle,hogy félév mire újra lehet próbálkozni.

Kevesebb az esély már így arra,hogy jöjjön a baba? Vagy nagy esély van rá,h megismétlődhet? Nem tudom mennyire lényeges.. de a baloldalon petevezetéknél van 2 ciszta.. a jobnál is volt és a ciszták mellett maradt a terhesség..

Valakinek tapasztalat?

Előre is nagyon szépen köszönöm!!



#baba #terhesség #méhen kívüli terhesség #terherbeesésiproblémák
2020. ápr. 20. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan kevesebb az esely, hiszen két petevezetek helyett csak egy van.
2020. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehetetlen csak kitartónak kell lenni
2020. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem lehetetlen, de javaslom az lh teszt használatát. Jellemzően egyik hónapban egyik petefészekből másik hónapban másikból jön tüsző. Tehát előfordulhat, hogy csak minden második hónapban lesz úgy peteérés, hogy lehessen terhesség. Így úgy vélem lényeges dolog tudni épp mikor van ovu, és akkor mindenképp együtt lenni. Ha ez a terhesség aránylag könnyen jött, akkor nem gondolnám, hogy sokkal tovább tartani így. Csak időzítsetek :) Feladni nem szabad, legvégső esetben lombik. Sógornőmnek pl szintén egy petevezetője van, babát akartak, inszemmel nem sikerült, jött volna a lombik és előtte levő ciklusban pozit tesztelt. Szóval csak pozitívan :) Meg lesz az a kis csoda :D
2020. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méhen kívüli miatt vették ki. 2 menstruációt vártunk meg tudatosan és a 3.hónapban már nem jött meg (ez volt az első próbálkozó hónap) . Azóta 2 éves a kislányom.

Persze tudom szerencse is.

2020. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tavaly májusban volt méhen kívülim, kivették a jobb petevezetőt. 2 hónapja próbálkozunk. Nekem azt mondta a doki, hogy papírforma szerint minden 2. Hónapban lehet sikeres a dolog, de lehet olyan hogy átveszi a bal oldal a szerepet, és 2x egymás után is azon az oldalon van peteérés. Sok sikert kívánok, és mielőbbi pozi tesztet! ☺️🌸
2020. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kivették a jobb oldalit. Majd később, amikor próbalkoztunk egyből össze is jött.
2020. ápr. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem is kivettek tavaly a jobb petevezetomet ..

A kovetkezo terhessegemnel az egyik babo mehen beluli volt,a masik sajnos a petevezetoben ragardt ismet.

Utana lapar hsg, a vizsgalatok azt igazoltak,hogy a megmaradt vezetom ep,es egeszseges.

8napja teszteltem ismet pozitivat.

Holnap kiderul hogyan tovabb,bar meg fiatal a terhesseg nyomon kell kovetni:)

A lenyeg,hogy a nehezsegek ellenere is probalj pozitiv maradni. Eselyeket latolgatni pedig felesleges.

A mehen kivuli terhessegek ellen nem tehetunk..bizz, es sikerulni fog:)

Egy vezetekkel is szulhetsz meg egy egesz focicsapatot is:))

2020. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!