Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy valaki, hogy a...

Volt már úgy valaki, hogy a nemvárt napján negatív volt a predictor, mégis baba lett?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Neeem.És más teszttel sem volt még olyan.Menstruácio előtt mindig pozi volt a teszt,nem még a napján.
2020. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
A predictor érzékeny teszt. Ha negatív a kimaradt menzesz napján, akkor az biza negatív.
2020. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező. Azért mert itt gyakorin sokak írnak ki mensi előtt pozi tesztekről kérdést, az nem azt jelenti, hogy ez az átlag vagy ez a többség. Teljesen átlagos normál esetben, mensi késés után kell tesztelni és csak mensi késés után egy két nappal lesz először pozi a teszt.


Hasra ütve írom.


Itt gyakorin vagy százaknak lesz pozi mensi előtt, a való életben, meg 100ezreknek csak mensi után pár nappal.


Ha néha 1-2 nappal hosszabb ciklusaid szoktak lenni, akkor meg a leghosszabb ciklushoz kell nézni. Annyi a fix, hogy 16 nappal ovu után már egy halvány pozi tesztnek lennie kell, ami ugye egy átlagos ciklushoz nézve 2 nappal a mensi alatt (nem várt napja után) van.


Még simán lehet pozi a teszt, a nem várt napja még nem számít késésnek, mert estig megjöhet. Ha nem jön meg két nap múlva ismételj.


Sok sikert!

2020. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Rendszertelen ciklussal 2-3 hét késéskor lettek pozitív tesztjeim mind a 4 várandósságom elején.
2020. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
"Kedves" HÁRMASKA!Szerintem mindenki akkor tesztel amikor akar!A másik fele meg az hogyha a rosszindulat és az irigység fájna,itt már sokan meghaltak volna.Nagy szokás hogy a pozi tesztre is azt mondják h.full negatív.Az én tesztemre is azt írta a sok nyomi rosszindulatu,most meg 5 hós a kislányom.Szoval olyan hogy menstruácio napján negatív teszt nincs,csak itt a gyakorin.
2020. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Szerintem semmi rosszat nem írtam és egy szóval se írtam, hogy akkor kell tesztelni.

Csupán annyit írtam le, hogy, az itt olvasottak nem az átlagot képezik és sajnos ez miatt sok babára vágyó még inkább elszomorodik, vagy épp reménykedik. Mert mit lát itt? Hogy mensi ellenére terhes, vagy épp mindenki korán tesztel pozit, vagy épp mindenkinek kémiai és egyből retteg az ember.


És nem én nem vagyok irigy...7 évet küzdöttünk mi is, ikreket is veszítettünk... én is orrba szájba teszteltem, ha kellett ha nem. Mi a csudára irigykednék?


Csak leírtam a kérdezőnek, hogy bizony nem kell kétségbe esni, ha most negatív, mert még simán lehet pár nap múlva pozi tesztje.


Senkire nem vagyok irigy.. elég hosszú és kétségekkel teli út vezetett az anyasághoz, szóval közi a személyeskedést.

2020. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon későn, a ciklus 26.napján estem teherbe, ezért nekem jó sokára lett pozitív. Előfordul.
2020. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!