Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is negativ az...

Szerintetek is negativ az also teszt?

Figyelt kérdés

Ma vagyok ovulacio utan 13 nappal. Az also ma reggeli teszt. Tudom, h feleseleges menstruacio elott tesztelgetni, de a kislanyomat kimutatta az esedekes mensi elott 2 nappal. De most semmi. :(



[link]



[link]


2020. ápr. 20. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Full negatív. De menzesz előtt nem is csoda.
2020. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez mégis mitől lenne pozitív? Már megint a negatív teszteket mutogatják. Kicsit már sok...
2020. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez tényleg negatív. Sok tapasztalatom nincs, hogy egy embernél két terhességnél, lesz e egyformán korán vagy egyformán későn pozi a teszt először.

Nekem a kémiai is korán látszott, meg a sikeres terhesség is.


Nekem is 5 nappal hamarabb mutatta a facell a kisifamat. Itt gyakorin is mindenki pozinak látta, tehát nem lehetetlen a korai halvány pozi, így megértem, hogy miért teszteltél korábban, de azért a 13. dpo nem számít korainak, hiszen az csak 1-2 nappal mensi előtt van.

2020. ápr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Negatív. A tapasztalatom az, hogy ha ovuláció után 13 nappal a 10-es teszt negatív, akkor az már az is marad, de hátha te vagy a kivétel.
2020. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Abszolút negatív, még csak sejtve sem látszik semmi.

13.dpo már lassan látszana valami én is ezen véleményen vagyok, de nem vagyunk egyformák, nekem kettő terhességem volt 13. Dpo két majdnem egyforma csíkkal, de ez csak én vagyok, viszont mindenki magából kiindulva tud esetleg tapasztalatot írni.

Drukkolok, hogy ne legyen igazam, és mégis+ legyen!

2020. ápr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat!
2020. ápr. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!