Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma lett pozitív az ovu tesztem...

Ma lett pozitív az ovu tesztem, akkor mikor kell együtt lennünk, hogy az eredmény egy bébi legyen?

Figyelt kérdés
Mar egy hete tesztezek, de eddig semmi. Ugye tegnap már volt ott egy halvány csík, de az még negatív. Ma volt először pozitív. olvastam hogy meg kell várni az első negativ napot, és ugye akkor. Na de, ma is együtt lehetünk, meg holnap is, holnapután is. Nem csak az első negatív napon?
2020. ápr. 20. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első negatív napig naponta.
2020. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Amikor megkívánjátok egymást. Kényszerből nem szabadna szeretkezni, megöli a kapcsolatot!
2020. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen igen, azt értem. de azelőtt is lehetünk együtt ugye? mármint mielőtt negatív lenne az ovu teszt?
2020. ápr. 20. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb a pozitiv napon és előtte 1-2 nap! Sztem a negativ nap már késő lehet!
2020. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, úgy értettem, hogy pozutiv napon/napokon, es az első negativ napon mindenkepp legyetek együtt.
2020. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A pozitív napon mindenképp érdemes együtt lenni, meg ha már tudod, hogy kb mikor van ovud, akkor előtte levő napokban is. A negatív nap még jó lehet, de ott már könnyebb lekésni. Utána meg már mindegy is.


Sok sikert!

2020. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A pozitiv napokon kell egyutt lenni.

Az LH Megemelkedik (ilyenkor a teszt pozit) ez segiti a tuszonek a repedest, majd ha sikerult hirtelen lezuhan, akkor mar kint a petesejt ami 24 orat él. Na kaost ezt elkapni keotelenseg ha csak ovimu tesztet csinalsz. (Nagyon lesarkitva ez tortenik) ezert kell poti napokon egyutt lenni, mert a katonák 72 orat is eletkepesek lehetnek

2020. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is együtt kell lenni, alatta is és utána is.
2020. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Két hónapja használok ovu tesztet. Elsöben csak egyforma erös lett a két csík, abban a hónapban az elsö negatív napon voltunk együtt. Nem sikerült!

Most erösebb lett a teszt csík,mint a kontrol, úgy volt pozítiv. Együtt voltunk aznap, és elötte napokban minden nap. Most sem sikerült. Szerintetek valami baj van velem?

Bocsánat az offért kérdezö! Szurkolok, hogy sikeres legyen a hónapod!🤞

2020. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%esely van minden honapban a terhesseg eselyere kb. Ebbol kiindulva ne gondlj egybol arra, hogy baj van. 1 ev probalkozas utan majd raersz ezen kattogni. Sok sikert!!
2020. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!