Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szoptatás alatt teherbe...

A szoptatás alatt teherbe lehet esni ha nem védekeznek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2020. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Ezeket a kérdéseket nem értem, minden nőgyógyász és orvos elmondja h igen. Lehet h menstruacio nem lesz de peteérés igen. Sőt nekem még meg is jött.

Még amikor cukorterhelésre mentünk egy nő jött 6 hetes kontrollra és neki akkor is elmondták a kórházba ezt.

Van akinek nem mondják el? Vagy nem jól mondják el?

2020. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

3-as: azért vannak ezek a kérdések, mert sok nö annyira buta, hogy jobban hisz a "mindenki azt mondja" pletykáknak, mint egy orvosnak, az meg, hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, régi, de nagyon TÉVES babona.

Azt kellene már felfogni MINDEN nönek, hogy bármikor terhes lehet, ha védekezés nélkül szexel, akár a menzesz alatt is!

2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem pl azt mondta el anno az orvosom, hogy a szoptatás bizonyos esetekben fogamzasgaktaskent is működik. Már enm emelkedtem a pontos adatokra, valami olyan volt, hogy kizárólagosan szoptatott csecsemőnél, aki X alkalommal eszik naponta, Y hónapig kb esélytelen a teherbeesés. Ez nem helyettesíti a fogamzásgátlást, de csökken a terhebe esés esélye.
2020. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze
2020. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bizonyos feltételekkel lehet fogamzásgátló hatása, de ki tudja megteremtődnek -e egyszerre ezek a feltételek. Én pl mindkét gyereknél csak az utolsó szoptatás elmaradása után 3 héttel kezdtem menstruálni, tehát valószínűleg nem lettem volna terhes. Nem mertük kipróbálni. Mivel a peteérés megelőzi az első mensest, így simán lehet valaki terhes szoptatás közben is.
2020. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!