Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki észlelt magán korai...

Volt aki észlelt magán korai terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
9 hónapja próbálkozunk, és 2 napja feszül a mellem meg savas vagyok, főleg délután és este enyhébb belső lázat is érzek, vagy ráz a hideg. Szombatra nem várom, tudom ez lehet PMS is, viszont a melleim nem feszülnek mens. előtt már egy bő éve és emiatt bízom benne, hogy hátha most sikerült. És tudom, hogy nem szabad rá görcsölni, de tegye a szívére a kezét akinek ez 100% sikerült tervezés alatt! Volt köztetek olyan aki hamarabb észre vette, hogy babát vár? Milyen jelei voltak? Ciklusom normál 26 napos.
2020. ápr. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én. Pici émelygés, étvágytalanság leginkább estefelé. A mellérzékenység mindig szokott lenni, úgyhogy azt nem mondanám. Gyakori pisilés és extra szomjúság. Izgatottság érzés. Ezt nem tudom megmagyarázni. Évek óta próbálkozóként teljesen egyet értek, mindenbe próbálunk kapaszkodni, viszont nem szabad nagyon elkeseredni, ha véletlen becsaptak a pms tünetek. Hajrá :)
2020. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én a mellfeszülésből és a hidegrázásból jöttem rá hogy baba lesz. Augusztus volt, én meg majd' megfagytam. Sok sikert!
2020. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iszonyu almossag. Nagyjabol a mensi kimaradasa napjatol. Ezert teszteltem
2020. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon hamar,a 8-9.dpo-n tüneteim voltak( fáradtság, hányinger, savanyút kívántam),így a 9.dpo-n délután csinált 10-es tesztem pozitív is lett.
2020. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Remélem baba🤞
2020. ápr. 21. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tünetek voltak,hanem inkább megéreztem.Tünetek 6 hetesen jöttek.A fáradság meg jóval később!
2020. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!