Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az a kerdesem hogy a hasmenes/...

Az a kerdesem hogy a hasmenes/pukizas es a borzaszto faradtsag lehet korai terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
Most masodik napja kesik a menzeszem de az az igazsag hogy nem merek tesztelni :( januarban 5 hetesen elment a babam pont a menzeszem napjan...felek remenykedni...:( koszonom a valaszokat
2020. ápr. 20. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Menszesz napján még nincs baba és nem 5 hetes.


Tesztelj, a jósda mára bezárt.

2020. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem gondolnám, hogy összefüggés lehet a tünetek és a terhesség közt. Én ilyenkor semmit nem éreztem. Nem volt tünetem. Öt nap késés után teszteltem egyébként.
2020. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Hat akkor én is terhes vagyok.... sokat dolgozom+ babgulyás volt az ebed...
2020. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Akkor én állandóan terhes vagyok:)
2020. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
A menzesz napján nem is volt baba. Levált a nyálkahártyával a megtermékenyített petesejt. Szóval ne beszélj hülyeségeket kérdező.
2020. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, de a kalicié lehet
2020. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Stresszeled magad a semmiert.. nekem akkor igy elment 5 baba? Persze, szomoru, es szar erzes foleg egy pozi teszt utan. De elsozor is:

1, ilyen majnd3m minden no eleteben elofordul legalabb 1x

2, ha legkozelebb is ilyen tortenik gondolkozz el rajta, mi lehet az oka. Van e vmi olyan problemad ami okozhatj (pajzsmirigy, IR, PCOS, stb stb stb) es menj el maaaaaaajd orvoshoz ha ujra visszaal a rend, mert most kb nulla az ulyen kivizsgalas.

DE MOST A JELEN HELYZETEDBEN vegyel egy tesztet, es szepen nyugodj meg. Szedd a vitamint, elj egeszsegesen. Mast nem tudsz tenni MOST.

2020. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasmenésem nekem nem volt,de borzasztó fáradtság igen. Szóval az simán lehet terhességi tünet.

Szerintem mindenképp tesztelj,mert szerintem jobb tudni mint gondolkodni illetve idegeskedni rajta hogy az vagy-e. Drukkolok :)

2020. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!