Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció 5. napján, március...

Menstruáció 5. napján, március 26án voltunk együtt. Ma kéne megjönnie, eddig semmi. Tegnap délutáni teszt negatív lett. Van esély mégis a teherbeesésnek vagy a teszt kimutatta volna, ha valami folytán menstruációkor lettem volna termékeny?

Figyelt kérdés
Melleim érzékenyek, petefészkem szurkál pár napja. Tudom ez akár a menstruáció jele is lehet. Szerintetek teszteljek holnap vagy nincs esély a terhességre?

2020. ápr. 20. 19:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
79%
Esély az mindig van aranyom.
2020. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még van rá esély, pár nap múlva tesztelj újra.
2020. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kimutatná, de pár nap múlva tesztelj újra.
2020. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mar mutatná. Nekem ennyire a ciklus elején sosem sikerült még teherbe esnem, kivancsian várom a fejleményeket :)
2020. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2020. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Meg a 25os erzekenyegu is kimutatta volna. Aktus utan 3 hettel a legocskabb teszt is kimutatja :( ha azota nem voltatok egyutt sajnos ennek halovanylepkefingnyi eselye van. Majd legkozelebb
2020. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!

Ma reggel, egy napos késéssel csináltam egy tesztet (véletlen elrontottam és fordítva fogtam ezért tunkoltam egy darabig mire rájöttem hogy meg kell fordítani xD Nem hiszem, hogy ezen múlt, negatív)


Nem próbálkozunk még élesben, szóval nem vagyok szomorú, de ha jönnie kell, jöhet :)


Volt amúgy szex ezen kívül is, de azok megszakítással mentek.. :)

2020. ápr. 21. 08:43
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]


az IDEÍRD helyére írjátok hogy eu, akkor megnézhetitek... simán nem engedte elküldeni..

2020. ápr. 21. 08:44
 9/16 anonim ***** válasza:
A megszakitás nem minősül védekezésnem, ha azzal csinálhatjátok akkor bármikor terhes lehetsz a szerencsén múlik az egész, bár ha nálatok nem baj ha becsúszik akkor ez a módszer pont nektek való
2020. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen, amúgy én se nevezem ezt védekezésnek, inkább az esély kevesebb így, hiszek abban, hogy ha az élet úgy gondolja akkor jöhet most is.. :) de élesben akkor szeretnénk, ha megvolt az esküvő meg ilyenek... viszont anyukám is mindig mondja, hogy manapság lehet hogy évek mire összejön, ezért jobb minél előbb elkezdeni... na mi ezt így oldjuk meg :)


mensi még mindig semmi... kíváncsi vagyok mikor fog megjönni, mert inkább előbb szokott jönni, mint késni, furcsa nagyon...

2020. ápr. 22. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!