Mikor ovulálhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma múlt el a mensim. A problémám az, hogy a ciklusom nagyon rendszertelen (25-33 nap között mozog) és nem tudom, hogy mikor ovulálhatok, mivel én nem szoktam érezni. Nagyon fontos lenne tudnom azonban, mivel a párom olyan munkahelyen dolgozik, hogy általában csak hétvégére jön haza.

Gondolkodtam ovu-teszten, de nem igazán értek hozzá. Minden nap kéne tesztet csinálnom? Úgy elég húzós lenne az ára, 3-5000Ft pár darab ilyen teszt a drogériákban.

Esetleg hőmérőzzek? Arról meg azt olvastam, hogy hónapokig tarthat kitapasztalni, hogy hogyan is működik.

Ti mit tennétek a helyemben?

Köszönöm a válaszokat!

(Nem szeretnék olyan választ, hogy miért vállalok gyereket ilyen helyzetben, illetve ha a párom így dolgozik)



2020. ápr. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Veszel tesztet, ha a hétvége középidőre esik tesztelsz, ha nem, akkor felesleges. Egyébként meg ha úgyis csak akkor vagytok együtt akkor gondolom szex is van, egyszer csak célba talál.
2020. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

10. Napon kellene kezdeni tesztelést. Vaterán olcsó 30 db 2000 körül mozog...sztem ennyit megér, teljesen tökéletesen működik. Bár ha csak hétvégén tudtok együtt lenni akkor semmit nem számít, ha tudod, hogy neked csütörtökön kéne szexelni. Bár nyilván megnyugtató lenne tudni, hogy na most pont elkaptátok és lehet reménykedni vagy épp tudod lőttek ennek a ciklusnak es nem kattogsz rajta.


Tényleg a vaterásat ajánlom. Évek óta használom. Most szeretnénk még egy gyermeket. Ha segítség kell a használatában írj nyugodtan privátban, szívesen segítek.

2020. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnénk babót, ezért ha tudom, hogy kb.mikor ovulálok, akkor a párom kivesz pár nap szabit :D

Nagyon köszönöm az infót!

2020. ápr. 20. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is. A homerozest nyugodtan kezdd el. Attol bajpd nem lesz, es ha pl fel evig nem jon a baba, legalabb nem volt "elvesztegetett" az ido, es szepen kiismered a tested. Olvasgass utana. Megéri. Igaz az ugyebar csak utolag mutatja az ovut de a ti esetetekben majdnem mindegy is. Viszont nekem mar az elso honapban szepen visszaigazolta a peteerest es az ovut, ugyh en csak ajanlani tudom. Ovutesztet meg ahogy elottem is irtak, en pl ebayrol rendeltem, meg regebben a fastest.hu-rol. 10es erzekenysegut rendelj mindenkepp!! 2 naponta raersz tesztelni ha nagyon nagyon halvany a masodik csik. Ha kezd erosodni, akkor naponta. Nekem volt, hogy nemsikerult elkapni, hogy pozitiv legyen a teszt, pedig volt ovum, mert a hom kimutatta. Szoval ez sem 100% onmagaban. Ezzel az ovutesztelgetessel csak 1 baj van,hogy mar az elejen ragorcsol az ember :(
2020. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!