Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ket tabletta lett volna meg a fogamzas gatlombol de tegnap este elfelejtettem bevenni es voltunk egyutt a ferjemmel az este ma reggel gyorsan bevettem es meg van egy tabletta vasarnapra kellene megjonnie lehetek megtortenhet hogy terhes maradok?

2020. ápr. 21. 06:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a betegtájékoztatót, hogy a tied mit ír.

Én olyat szedtem, amit ha 12 órán belül pótoltam, nem volt gond. Illetve minél közelebb volt a levél vége, annál kisebb volt rá az esély.

2020. ápr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz gond. Azért hívd fel a nőgyógyászodat szerintem, hogy mit javasol.
2020. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes.állitólag mensi előtt nincs érett petesejt.
2020. ápr. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️

A nőgyógyásza azt fogja javasolni, hogy olvassa el a betegtájekoztatót, mert abban minden le van írva. És mivel fogamzásgátlót szed, remélhetőleg peteérése sincs.

2020. ápr. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes leszel. Állítsd be a telódon az ébresztőt én mindig így csináltam sose felejtettem el.
2020. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!