Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is halvanyabb...

Szerintetek is halvanyabb mint a tegnapi?

Figyelt kérdés

Multhet pentekre nem vartam, nem is jott meg, de gorcsolgetett a hasam es a cicim is nagyobb kemenyebb.

Hetfoig vartam, a felso, besargult a tegnapi az also a mai.

Ugy latom ez nem hogy erosodott volna hanem vilgosabb lett.

2hete hetfon volt szerintem a peteeres mert akkor borzalmas hasfajasom es cicifajdalmam volt.


16honapja vartunk erre, remelem nem lesz baja.

Koszonom Nektek


[link]


2020. ápr. 21. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit hogy halványodott. Lehet csak hígabb volt a pisid. Gratula a babához!!!!
2020. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezen nem tudom mi nem egyértelmű?! 🤷🏻‍♀️👏🏼
2020. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem számít, hogy kicsit halványabb, nem volt elég koncentrált a vizeleted. Nem várt körül én is tapasztaltam, hogy hoppá halványabb volt a tesztem, de csak épp többet ittam és többet pisiltem. Hogy megnyugodj két nap múlva tesztelj még egyet, aztán kérj időpontot 2-3 hét múlvára dokihoz :)


Gratulálok!

2020. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért lett halványabb, mert valószínűleg kevésbé volt koncentrált a vizelet. Ez nálam is pont így volt. Soha életemben nem végeztem még terhességi tesztet korábban, így amikor babát terveztünk és nem jött meg a menzeszem, két tesztet vettem. Két ugyanolyat. Az első tesztet délután végeztem úgy, hogy előtte több órával nem voltam pisilni, mert úton voltunk, ügyeket intéztünk. A másikat pedig másnap reggel csináltam meg úgy, hogy én általában sajnos minden éjjel felkelek pisilni, tehát éjjel is voltam és úgy csináltam meg reggel a tesztet. És a másnap reggeli teszt halványabb lett, mint az előző napi délutáni teszt. 9 éves a kisfiam, úgyhogy egyáltalán nem számít semmit, hogy a második napon végzett teszt halványabb. :)
2020. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom nektek!

A tegnapi pisi kozepsugaras reggeli pisi volt.

A mai ugyan igy reggeli de elfelejtettem, hogy a kozepsugaras pisi a jo.


5.en mar megyek is orvoshoz :)

Megegyszer koszonom mindenkinek, minden jot kivanok Nektek!!

2020. ápr. 21. 12:48
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Azota csinaltam,1 clearblue digitalisat. + 1-2 van rajta.

Az rendben van?

2020. ápr. 22. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen mensi környékén ennyi, talán 5 napig mensi után. Gratulálok :)
2020. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!