Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step lh teszt segítség?

One step lh teszt segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem előzménye:

Minden hónapban nagyon erősen érzem az ovulációm, amit előző terhességem tervezéskor több hónapig figyelemmel kísértem próbálkozás előtt. ( erős petefészek fájdalom, pozitív ovuláció teszt egyidőben)


Volt itthon lh tesztem ( internetes one step a neve azt hiszem)

Kíváncsiságból, hogy tudjam nagyjából mikor várjam e havi menzeszt, az erős petefészek fájdalom jelentkezèsekor elvégeztem.

Eredmény teljesen negatív több napon keresztül..

(Mindez abszolút középidőben ciklusomban)

One step ovuláció teszt mennyire megbízható? A testem rosszul jelzett ezek szerint, pedig ebben eddig nagyon biztos voltam..

3 nap elteltével az összes teljesen negatív volt, szinte egy csíkos, tehát nem gondolnám, hogy csak az lh csúcsot nem sikerült elkapni..


Akkor most lehet, hogy késni fog a menzeszem, vagy valami össze kuszalodhatott nagyon a ciklusomban?

(28 napos óramu pontosságú volt eddig)


Köszönöm a tapasztalatokat!


2020. ápr. 21. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy előbb volt, lehet, hogy később lesz. Nekem az óramű pontosságú 28 napos ciklusaimban rendre a 19-20. Napon van ovum. Ez a típusú teszt amúgy nekem sosem lett igazán pozitív, csak hirtelen eltűnt a halvány második csík.
2020. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!