Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciusban az ovu után voltunk...

Márciusban az ovu után voltunk együtt a párommal, április 8án csináltam 5 halvány pozitesztet.11én megjött . De csak 2 napig tartott. Utána 2 nega . Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Száradási csík? Szar minöségű teszt? Vakság?
2020. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a lekezelő hangsúlyt ! nem száradási csík volt, mivel azonnal kimutatta !
2020. ápr. 21. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nincs tapasztalatom, esetleg kémiai terhesség?!

Teljesen negatív volt az utolsó két teszt?

Illetve, biztosan pozitív az előtte lévő 5?

Darabos vérzés , erős vérzés volt két napig, vagy csak maszatolás, pecsètelès?


Drukkolok !

2020. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát lehetett terhesség is, állítólag 3. 4. hétben a terhességek 50-75%-a meg szakad mielőtt a nő bármi tünetet is észre venne, mivel te csináltál tesztet ami pozitiv lett valószínű tényleg terhes voltál, de sajnos el halt az embrió.
2020. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szia ! nagyon kevés ,nem darabos, kicsit halványabb volt . igen, amikor csinaltáltam egyből látszott 2csík csak halványabban. vérzés utáni két teszt teljesen negativ .. nagyon szeretnénk babát, tudom is hogy mikor van az ovu, de nem akar sikerülni :(
2020. ápr. 21. 20:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Németországban élek, egy itteni fajtát próbáltam, es a clearblue ami pozi lett.
2020. ápr. 21. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Hu, hat ennek alapjan en arra gondolok elindult valami, de sajnos elhalt :((
2020. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kémiai volt. Elindult valamo és nem fejezödött be. Nekem is volt ilyen. Pozi tesztek, még itt is mindenki mondta, hogy pozi aztán megjött...vérzés napján még erősebb tesztem lett, másnap pedig igazán véreztem és negatív lett a teszt. Sajnos előfordul.
2020. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!