Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség. Járt már igy...

Korai terhesség. Járt már igy vki? Kell aggodnom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

40 éves leszek...

2019. decemberében sajnos volt egy spontán vetélésem a 10.héten.

Most újra pozitívat teszteltem, mégis aggódom.

Van már két gyermekem, így a vetéléssel együtt ez a 4.terhességem. Viszont az első harom esetben a pozitiv tesztelés után sokkal erősebb tüneteim voltak mint most... (érzékeny mellek, fáradékonyság, szagokra érzékenység,.. Stb.)

Ezzel szemben most neha erzek csak mellfeszülest, es kis alhasi fájdalmat!

Nagyon szeretnénk közös babát az új férjemmel.

Aggódom, ha nincsenek erősebb tüneteim attól még lehet minden rendben?

Orvoshoz még korai menni, de nagyon foglalkoztat hogy ez így jó e?!

(csak hétfőn teszteltem pozitívat)


2020. ápr. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Két gyerek után furcsa ez a kérdés. Amúgy nem törvényszerű, hogy legyenek tünetek. Ettől függetlenül minden rendben lehet.
2020. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Két gyerek után is nyugodtan aggódhatsz, 40 évesen, vetélés után. Nem fura a kérdés szerintem. Teljesen természetes, hogy kétségeid vannak. Szerintem addig próbálj meg kicsit megnyugodni, amíg biztosat tudsz. Próbálj úgy tekinteni erre, hogy valami elkezdődött és még bármi lehet. De a pozitív teszt egy jó jel.
2020. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok harmadszor várandós, van egy kislányom, és volt egy vetélésem ősszel. A kislányomnál "álomterhesség" volt, a mellfeszülés és a "fura" érzés a méhemben volt az egyetlen jele (a mensi elmaradásán kívül), hogy babát várok. (Na jó, meg egy kicsit fáradékonyabb voltam, de nem rögtön a legelején.) A vetélésemkor (7 hetesen kezdtem vérezni, 8 hetesen ment el) konkrétan semmilyen tünetem nem volt, most viszont 3 hete folyamatosan émelygek és néha hányok, a kávé szagától rosszul vagyok, ingerlékeny vagyok és folyton aludnék, de amikor meg lefekszem, órákig forgolódom (most leszek 10 hetes). Szóval minden terhesség teljesen más, úgy veszem észre, emiatt ne aggódj! Élvezd ki, amíg nincsenek tünetek, hátha mázlid lesz, és végig megúszod a nehezét! Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen, és gratulálok a babához!
2020. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 40 vagyok. 3. gyerkőc... és decemberben volt egy kémiaim... sorstársak vagyunk ☺️ Ez a mai tesztem [link] ne aggódj! Rendben leszünk!
2020. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hanyadik terhesség, ki hány éves mindenki ugyan ugy aggódik. Kivánom, hogy minden rendben legyen!

5 terhessegből 3 gyerekem lett. Mindegyik várandóságom más volt. Ahol semmi tünetem nem volt, az tudott végig menni.

2020. ápr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!