Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik, de semmiféle...

3 napja késik, de semmiféle más olyan tünetet nem veszek észre ami terhességre utalna. Ma napközben csináltam tetsztet, de sajnos negatív lett. Szerintetek lehet azért babáról szó? Már nagyon régóta próbálkozunk, reméllem az van a háttérben!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Reggeli elsőből csinálj tesztet! Facelle,vagy predyctor tuti megbízható eredményt mutatna már! Szorítok!
2020. ápr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mihez képest késik 3 napot? Ha nem rendszeres a ciklusod akkor mindig a leghosszabb ciklushoz mérd a késést. Nekem 28-34 nap között volt és azt hiszem először a 31.-ik napon teszteltem egy rettentően halványat...aztán 2 nap múlva már erősebbet...végül 4 nap múlva már teljesen látható, erős csík volt. Szóval nekem a 34 napos ciklus volt a mérvadó.
2020. ápr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!