Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat szeretnék kérni!?

Tapasztalatokat szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés

Pcos-em van. Kb 8 hónappal ezelőttig minden ciklusom olyan volt , ahogy azt a nagy könyvben ìrták...

Aztán fél évig szenvedtem a rendszertelen ciklustól(és még jó pár tünettöl). Hol 32 nap, hol 36 nap..stb stb... után jött a mensi. Ebben a fél évben se mell fájdalom , se más mensire utaló jelem nem volt. Csak a csúnya gyulladt aknés bőröm( állandó jelleggel)

Az utóbbi 2 hónapban pedig újra 28 naposak lettek a ciklusaim. Peteérés is visszatért. Most lenne a 3. Hónap rendszeres ciklusom, csak egy a bökkenő, hogy 2 napja késik.

Tudni kell rólam, hogy peteérést követően elkezd fájni a mellem, 1 hétig épphogy a 2. Héten már brutál módon. Amit most is produkálok. A bőröm ilyenkorra mar pattanásos szokott lenni. De most 1 db nőtt...

Menstruáció előtt általában 2-3 napig "szárazság" érzetem van.. Most pedig krém szerű a folyásom. Enyhén görcsölök is.

Az esedékes menstruáció napja előtti estén egy nagyon éles szúrást éreztem a petefészek tájékán ( apro szurkálás volt a 10dpo-tól )

Tudom, teszteljek... De nem akarom elhamarkodni. Már volt egy vetélésem és valahogy tartok az egész dologtól..

Ki jár\járt hasonló cipőben?

Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2020. ápr. 21. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem, mennyi felesleges rizsa. Ahelyett, hogy csinálnál egy nyomorult tesztet.


Mi úgysem tudjuk megmondani, terhes vagy-e. Pont ilyen helyzetben meg, ha volt is valaki, akkor sem biztos, hogy ugyanaz lett a következménye.

2020. ápr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj!
2020. ápr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!