Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt így valaki? Tesztelős kérdés

Járt így valaki? Tesztelős kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez a második ciklusom, ahol figyelem az eseményeket lh teszttel végig.

Létezik olyan ember rajtam kívül, akinek sose lesz pozitív?

Lehetett ovum, éreztem is, és 28 napra pontosan menstruáltam is, a teszt mégis szinte hómező volt végig. (One step)


Most egy napom van mensiig, és elő jött extrém halványan, ami még középidőben sem szokott rajta.


Gond lehet így ezzel? Ettől még lehet peteérés? Elvileg kellett lennie, ha időre megjött jól gondolom?


És most mitől kezdett erősödni vajon 27.ciklusnapon ?


Nagyon köszönöm, tapasztalatok érdekelnének ezzel a teszttel kapcsolatban.


2020. ápr. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen.

Próbálj meg egy nap többször tesztelni, más időpontokban. Illetve próbálj ki másik tesztet is. Nekem a rossmannos nem jött be, így netről rendeltem egy kicsit magasabb érzékenységűt (mellesleg olcsóbb volt, így vagy 15db-ot megvettem). Nekem ezzel mutatott pozitívat először.

2020. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, hiszen lh az egész ciklus során van a szervezetben! Középidőben kb mindegy, minden napszakban kéne h mutassa!
2020. ápr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet érzékenyebb teszt kellene, neked egy 15-ös one stepet kéne próbálni. Bár az tényleg érdekes, hogy halvány csík sem volt.


Nekem a 25-ös nem lett soha pozi, de megvolt az erősödés majd halványulás. 15-ös meg 5 napig pozi volt, 20-as vált be az szépen mutatta és érdemes reggel meg este is tesztelni.


Most a 20-as nekem szépen mutatja, de ez a második ciklusom fél év alatt, amelyikben nem lesz pozi, közép idő óta folyamatosan pozitív közeli. Nekem ilyenkor nem sikerül az ovu :( Hosszabb is lesz ennyivel a ciklusom... egy hete lassan fáj, szúr a petefészkem, és pl a nyák is elmaradt. Remélem azért már nem sok ilyen lesz. Nekem már van egy gyermekem, hamarosan testvért szeretnénk neki.

2020. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen :😅

Utalom ezt az ovuteszgelgetest, mert sose kapom el jo idoben.. en homerozok melle, szoval tudom, hogy volt ovum, de a teszt full nega. Nekem kek one steppem van, anno fastestrol rendeltem. Elvileg ezekbol is van gatyi es eredeti. Szoval nekem is lehet h ez is baj, meg h pont nem kapom el. Baratnom délelőtt tesztelt, sose varta meg h elteljen 2 ora ivas utan, megis pozit pisilt. En meg szemvedek vele h jokor jo idoben legyek,de nem jon ossze😂

2020. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!