Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romániában lakom, iskola...

Romániában lakom, iskola által el lehete jonni szülésirre?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek pontosítsd a kérdést, mert ez nem elég információ, hogy érdemben hozzá tudjunk szólni.
2020. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

.

.???

2020. ápr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, csak amikor ki akartam írni bővebben valamiért nem engedte, Arról lenne szo hogy én délutáni iskolát végzek februárban jártam utoljára. Márciusban terhes lettem három nap múlva 8 hetes leszek , nincs munka hejem. De halotam inen onan hogy lehet iskola által el jonni szülésirre es kapod a penzt minden honapban. Romániában lakom Covasna megyében Sepsiszentgyörgyon.. Ha esetleg tudtok segíteni hogy tényleg lehetséges e.. Hogyan lepjek érvénybe efelöl!? Köszönöm
2020. ápr. 22. 14:40
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem. Mi az a "szülési"? Miaz, hogy "iskola által?" Diák vagy és terhes vagy? Fogalmazd át a kérdést, hogy érthető legyen.
2020. ápr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de még a magyar szabályok se túl egyszerűek, szerintem kizárt h itt valaki a román törvényeket ismerje...
2020. ápr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy is mindegy.. De azért köszönöm szépen
2020. ápr. 22. 14:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a magyar diplomás gyedről hallottál véletlenül?
2020. ápr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem arra gondol, hogy most, hogy terhes, átjön Magyarországra, és itt felveszi a GYED-et, mert otthon semmit nem kap. A diplomás GYED-ről hallhatott valamit.
2020. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De az esti iskolára nem vonatkozik a diplomás gyed, főleg román esti iskolára nem..

Biztos van valami román fórum is, esetleg ott kérdezd meg!

2020. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia,en is Romániában élek.Mikor befejezed a sulit akkor elmész "somernek" es onnan pedig ha nem csuszol ki az időből el tudsz menni 7honaposan szulesire,utanna pedig gyerek nevelésire.De ehez elobb mindenképp be kell fejezd az iskolát.
2020. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!