Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megmarad a baba?

Szerintetek megmarad a baba?

Figyelt kérdés

A felso 2teszt hetfo reggeli es kedd reggeli.

A digitalis ma reggeli, a kek kupakos ma delutani vizeletbol van.

Mult het pentekre nem vartam, de peteeresem szerintem 2hete hetfon volt, akkor voltunk is egyutt.

Ugy gondolom joval erosebb tesztjeim kellene hogy legyen nem?

Koszonom.



[link]


2020. ápr. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezekkel a tesztekkel semmi baj. Pozitív és kész. Nem biztos, hogy akkor volt peteérésed amikor te gondolod.
2020. ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teszt alapján ezt nem lehet eldönteni. Akkor 'marad meg', ha már a kezedben tartod.

Nekem voltak gyönyörű tesztjeim az elején, ikrekkel; mégis elvetéltem Őket középidőben.

A kislányommal meg szintén szépeket teszteltem, de jött egy nagyobb vérzés, még a 4. héten, kb. feleolyan erősségűeket teszteltem utána; teljesen letettem róla; mégis hál' Istennek épp most pakolja le a könyvespolcot...

Szóval bízni kell a '2. csíkodban'; legyen az akármilyen!

Sok sikert kívánok!

2020. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezek mind pozitív tesztek, felesleges volt ennyit csinálni. Amúgy valóban nem lehet ebből megállapítani, hogy megmarad-e a baba vagy nem.
2020. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A különböző márkákat amúgy is lehetetlen összehasonlítani.

De még márkán belül se nagyon használhatók ilyenformán.

2020. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek full pozitív tesztek, ne aggódj, az már biztos, hogy van baba :)
2020. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez már nem az első kiírásod....még mindig nem hiszed el, hogy maradhat is meg nem is? :)


Nekem erősebb volt a teszt csík mint a kontroll... ikreim lettek volna még is 9. Héten missed ab lett.


Egy gyermekkel meg nem voltak erősek tesztek és most itt zsiványkodik. Ne stresszelj már annyira. A végén azért lesz baj. A jövőbe meg senki nem lát. Tessék örülni a pozi tesztnek. Semmi mást nem jelentenek és nem utalnak semmire csak arra, hogy terhes vagy. A többit majd uh-n megtudod. Minden jót és szúszá mert be fogsz dilizni :)

2020. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom Nektek!

Kedvesek vagytok.

A kislanyomnal olyan eros pozitiv tesztem volt, hogy messzirol vilagitott.

Bar ott nem volt rendeszeres a menzezem, es mar 5hetes voltam.

Megnyugtatott a valaszotok, nem tesztelgetek tobbet.

5.en megyek orvoshoz, akkor mar biztosan lat majd valamit.

Minden jot kivanok mindenkinek.

2020. ápr. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!