Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 5 nappal lehet...

Nem várt előtt 5 nappal lehet jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most nem tudom, hogy csak a mensim akar megviccelni vagy sikerült a babóca. Szombatra nem várom és vasárnap-hétfőn főleg délután olyan, mintha belső lázam lett volna, plusz mind2 nap feszült a mellem, tegnap meg ma enyhe hasszúrkát éreztem amit ilyenkor nem szoktam mensi előtt, csak azelőtti nap vagy aznap és jóval erősebben. A melleim nem szoktak feszülni. Volt akinek korán és hasonlóképpen jelzett a baba?


2020. ápr. 22. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pms ed van.
2020. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is érzel, az nem a terhesség miatt van akkor sem, ha esetleg sikerült teherbe esned.
2020. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nem várt előtt bármi van, az lehet akár jel, vagy pms is. Nekem volt pár nagyon nagyon enyhe jel és be is jött. Onnanstól, hogy a hormonok dolgoznak a szervezetben, azok okozhatnak tüneteket, még ha enyhén is Viszont ha pozitív is a teszt esetleg (ha akarsz tesztelni), ilyenkor még nem szabad semmit készpénznek venni.
2020. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Babóca vazze, ennek is babóca. Remélem pettyes lesz a háta.
2020. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Most miért kell belekötni? Itt vezeted le az otthoni feszkót? Szánalmas már komolyan, ami itt megy. Egyeseknek az agyára ment a karantén. Úgy nevezi, ahogy akarja. Meg mi az, hogy "ennek"? Bántott ő téged? Istenem..
2020. ápr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
5nek igaza van, èn sem így hívom de nem is kell mindenkinek egyformàn, tèged mit izgat, elfogyott a frontin?
2020. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is detto ilyen tuneteim voltak, es ma megjott napra pontosan sajna :(
2020. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azoknak akik érdemben normálisan tudtak válaszolni köszönöm! :)


Akik pedig azzal vannak elfoglalva, hogy hívok egy magzatot vagy babát, nagyon sajnálom, hogy ennyire inger szegény életed van, hogy ilyenekkel vagy elfoglalva. Kérdést tettem fel, aki nem tud rá válaszolni, ne is foglalkozzon vele, mert ilyen válaszokra abszolút de nincs szükségem.

Nekem se tetszik ha valaki azt mondja bébike, mégsem rontok neki, hogy hogy nevezed már. Mindenkinek a magánügye, itt kérdezni és válaszolni kell, nem pedig kötekedni. 🤷‍♀️

2020. ápr. 23. 06:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdezö,teszteltél?
2020. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Teszteltem de negatív és továbbra sincs semmi jele annak, hogy meg akarna jönni, halvány rózsaszínes folyás néha. Olvastam és mondták is, hogy nem mindig mutatja ki ilyenkor rögtön. Persze nem álomba akarom magam ringatni meg bebeszélni dolgokat, várok még pár napot, ha addig se jön meg újra tesztelek. Remélem sikerült a baba :)

De fura, mert a melleim csak nyomásra érzékenyek viszont látszik és érezni is lehet, hogy nagyobbak (párom is mondta), tompa hasfájás meg szintén csak időnként és jóval gyengébb, mint a szokványos. Bizonytalan vagyok már :( eddig azt hittem teljes siker, de a reggeli teszt miatt bizonytalan vagyok

2020. ápr. 26. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!