Lehet beágyazodás?

Figyelt kérdés

március 2 -án volt meg utoljára, 9. vagy 10 -én voltunk együtt párommal már nem nagyon emlékszem ,nem ment el bennem .

Most 20.ota fajdogal a hasam hol közepén hol bal oldalt szúrkál a méhen néha görcsölget minha meg akarna jönni néha meg olyan zsibbados érzés , enyhen fajnak a melleim két oldalt. Menziig még 6 nap van .

Jah es 21én többször is megszédültem pár pillanatra .


Előreis köszönöm a válaszokat !



2020. ápr. 23. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem ebben a 3napban fajt a derekán 20-23ig
2020. ápr. 23. 12:09
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél csak pecsételő vérzés volt meg fajták a melleim ugyan így más tünetem nem volt ,többi utána csak 5-6 hetesen.
2020. ápr. 23. 12:13
 3/6 A kérdező kommentje:

Jah még valamit elfelejtettem leírni bocsánat !


Tehát a Ciklusaim általában 30 naposak.

Mióta megszültem a lányomat azóta mindig érzem hogy mikor van peteérésem szóval nekem mindig 12-14 napokon van .


Megköszönném ha valaki írna tapasztalatokat !

2020. ápr. 23. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki ??
2020. ápr. 23. 15:32
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2020. ápr. 23. 18:23
 6/6 anonim válasza:
Elvileg lehetséges, ezek mind a terhesség tünetei, de lehet a front, stressz, bármi okozhatja, pláne, hogy pár nap múlva meg kellene jönnie. Ha nem jön meg, csinálj tesztet, már elvileg ki kéne mutatnia!
2020. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!