Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbáltatok esetleg valamilyen...

Próbáltatok esetleg valamilyen diétát tartani annak érdekében hogy fiatok vagy lányotok szülessen?

Figyelt kérdés

Biztos sok negativ választ kapok. De szerintem egy ilyen ártalmatlan próbálkozással senkinek sem art az ember. Nyilván ha odafigyel hogy közben elég vitamint és ásványi anyagot vigyen be.

Plusz nagyon sokat olvasni a neten ilyesmiről. Szerintem egy próbát megér, max nem jön be. :-)



2020. ápr. 23. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallottam még olyanról, hogy a diétával befolyásolható a baba neme. A spermától függ, hogy milyen nemű lesz.
2020. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha apa diétázna.. 😅Mert hogy az ő spermiumától függ, hogy milyen nemű lesz a gyerek, a kromoszóma miatt, tudod..
2020. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Második haha..tudom.

Mivel az anya mindenképp az x kromoszómát hordozza, így csak az apa adhatja hozzá az x-et vagy az y-t. 😏

Több cikk is ír arról hogy bizonyos ételek (étrend) befolyással van/illetve befolyással lehet a hüvelyi ph értéktre.

Ezert születhetett meg (nem az én fejemben) a gondolat hogy fiús vagy lányos étrenddel befolyásolható lehet a baba neme. Fogalmam sincs mennyire sikeres. De létezik az elképzelés. Én pedig csak kiváncsi voltam mennyire próbálják ki a nők.

2020. ápr. 23. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszokkal. Ilyen valóban nincs, de ha mégis lenne, ki lehet próbálni, vagy bejön vagy nem. Csak ha mégsem, nehogy csalódás érjen és negatívan éld meg.
2020. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak részben mulik az apán. Renveteg cikket olvastam azzal kapcsolatban, hogy a petesejt választja meg, milyen kromoszómás spermiumot enged be.
2020. ápr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Ez hülyeség!
2020. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Persze az apán múlik, de lehet befolyásolni, milyen katonák érjenek célba nagyobb arányban (nem 100%-ban, ha jól emlékszem max. 75?). A hüvely ph-értéke is ilyesmi, Czeizel valami hüvelyöblítést javasolt az egyik videójában e célra, hát nem túl romantikus vagy egyszerű, de talán hatásosabb, mint a diéta. Keress rá, a címe Fiút vagy lányt, az örök sláger, így befolyásolható a baba neme... vagy valami hasonló volt. Több cikk meg valami új kutatásra hivatkozik, ami szerint meg nem is a leggyorsabb sperma nyer, közülük még "válogat" a petesejt, hogy "kit" enged be. Tehát már csak ezért sincs biztos praktika. Más kérdés, hogy akkor talán jóval többet kell várni a babára. Ismerek olyat, ahol egy évig próbálkoztak lánnyal mindig csak max. peteérés előtt két napig, utána már nem, de végül már azt mondták, már mindegy, csak legyen - rögtön lett is, persze fiú.
2020. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!