Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Utoljára március 10-én voltam a párommal. Akkor 16-án rendesen meg is jött. Nem volt gyengébb se semmi. Most viszont már 4 napja késik. Igaz ez még nem olyan hosszú, de már legalább fél éve nem volt ilyen hosszú a ciklusom és kicsit ideges vagyok.

2020. ápr. 23. 14:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzá tenni: nem ment el bennem, de az elején pár percig csináltuk gumi nélkül
2020. ápr. 23. 14:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezés nélküli szexnél van rá esély, még ha kicsi is. Ha nem akarsz gyereket, akkor ne kísértsd a sorsot, és akkor nincs miért idegesnek lenni. Nem pótolja azt a pár perc extra élveztet, mikor majd kaparják ki belőled a nem kívánt ivadékot.
2020. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát ha egyszer megjött azóta, akkor lehet más is a háttérben, bár az együttlét és a menstruáció megléte között nem sok idő telt el,így nem tudom.


De azt tudd, h ha az elején pár percig gumi nélkül csináltátok, akkor mindig van esély rá, hogy terhes vagy. Nem csak akkor lehetsz az ha elment benned. Ez nem védekezés, h kiveszem mielott elmegyek.

És nem hogy pár perc, pár másodperc is elég lehet gumi nélkül ehhez

2020. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gumival csináltuk... Csak elején pár percig nem...
2020. ápr. 23. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont elég, de már kétszer elmondták. Ha bedugták és egyik fél sem védekezett, a terhesség esélye a nullától már nagyobb.
2020. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én csak arra voltam kíváncsi, hogy ha már egyszer megjött akkor attól még ott e az a lehetőség...
2020. ápr. 23. 20:56
 7/7 A kérdező kommentje:
És a másik, hogy én úgy tudtam, hogy aki már terhes még az elején "megjöhet" neki de csak gyengébben.
2020. ápr. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!