Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal délután...

Nemvárt előtt 2 nappal délutáni vizeletből Predictor Early teszt. Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
[link]

2020. ápr. 23. 17:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ez biztató, de simán benne van egy kémiai terhesség is még. 2 nap múlva reggel ismételd, az már sokat el fog árulni.
2020. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nen olyan halvány az, 2 nap múlva tesztelj, drukkolok
2020. ápr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak láthatnék ilyen tesztet a saját pisimből 😭😭😭
2020. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Szép pozitív. Én amúgy teljesen megértem, hogy sokan nem értik, miért kell mensi kimaradás előtt tesztelgetni...azt viszont nem tudom megérteni, hogy miért kell sokkolni a tesztelőt, hogy lehet, hogy kémiai terhesség...szerencsétlen az öröm helyett retteghet még hosszú napokon keresztül.
2020. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy egy korai tesztelésnél sajnos benne van a pakliban a kémiai terhesség, persze igyekszik az ember erre nem gondolni. Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk és annyira máshogyan éreztem magam, hogy muszáj volt tesztelnem, sajnos nem bírtam ki :)

Köszönöm nektek a biztatást, két nap múlva tesztelek újra!

Hármas neked pedig szívből kívánom, hogy hamarosan a saját teszted is legalább ennyire látható legyen :)

2020. ápr. 23. 18:49
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok! Elsőre?!?! Oooo Te mázlista 🥰🥰🥰 Nekünk a 8. Hónap
2020. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Miért sokkolás? Tisztában kell vele lenni, hogy kémiai terhesség is lehet mensi előtt készült pozi tesztekből. Ez nem rémisztgetés csak tény. Jobb homokba dugott fejjel korán tesztelve örömködni? Semmivel sem jobb.


Kérdező ez egy biztató pozi teszt, két nap múlva végezz el egy újat, ha az szépen erősödik akkor lehet kezdeni reménykedni, hogy minden rendben legyen :) Drukkolok!


Kedves utolsó, nem értek veled egyet. Miért sokkolás? Tisztában kell vele lenni, hogy kémiai terhesség is lehet mensi előtt készült pozi tesztekből. Ez nem rémisztgetés csak tény. Jobb homokba dugott fejjel korán tesztelve örömködni? Semmivel sem jobb. Régen nem volt divat korán tesztelni, akkoriban is hallottuk, hogy mensiig bármi lehet, sőt gyakrabban esünk teherbe mint sem tudnánk róla. Pusztán mensivel távozik. És nem nem vagyok öreg, 30 éves vagyok. Dokiknak is az a kérdése, késik e a mensi... addig nem is foglalkoznak a tesztekkel. Sőt sokan még mensi idejében készült tesztel sem foglalkoznak, csak, ha már egy hete késik.


Ez lenne a normális. De igen én is korán teszteltem sőt pozi is lett a tesztem, de kémiainál is korán pozi tesztjeim voltak.


Mostanában meg mindenki korán tesztel, aztán megjön neki aztán azt hiszik mensi mellett 20 negatív teszttel terhesek, meg 3szor megjövő mensi ellenére is magzatmozgást éreznek.. :D Ááá mindegy is :D Az egyik homokba dugja a fejét a másik meg szellemeket lát. Ez van :)

2020. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nem akartam sokkolni a kérdezőt, remélem nem is vette úgy. Sajnos a kémiai terhesség létezik, elég gyakori is, sajnos én is átéltem kétszer is. Rosszabb, ha idő előtti teszt alapján teljesen beleéli magát, aztán szépen megjön időben, mint ha tisztában van vele, hogy ez a lehetőség is fenn áll. Én remélem, hogy szép, egészséges babája fog születni ebből a tesztből. Szép estét!
2020. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, bocsánat az ismétlésért, az elejét nem töröltem ki, mikor bővebben fogalmaztam :)
2020. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Osztom a 3. válaszoló véleményét. Bárcsak az enyém lenne ilyen... :)
2020. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!