Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélye a terhességnek?

Van esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Február 27.-én volt utoljára aktusom. Tablettát szedtem, de valamikor kihagytam egyet, a levelet február 25-én kezdtem. Utána 2 nap kesessel megjött, és múlt hónapba gyűrűre váltottam, ott is megjött a szünetben. Viszont mostanába feszít az alhasam, fáj a fejem és néha hányingerem van. Lehetek terhes? Dokinál voltam március elején, ha lett volna petesejt kilökődés, azt látta volna uh-n?? Kb aktus után 3 és fél héttel csináltam két tesztet, mindkettő negatív lett. Mégis nagyon izgulok, mert a tüneteim vannak, hiába a vérzés és negativ teszt.
2020. ápr. 23. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés+negatív teszt= nem terhes.
2020. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az alhasi feszülés, fejfájás, hányinger nem terhességi tünet. Akkor terhességi tünet a hányinger, ha terhes az illető. De te egyértelműen nem vagy az. 3 és fél héttel aktus után nincs az a teszt, ami ne mutatta volna ki, ha terhes vagy.
2020. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!