Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már hasonló cipőben?

Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, ha nem érdekel ne olvasd el, de ne is tiporj a lelkembe. 2 és fél éve várunk a kistesóra. Meg van a baj forrása és kezeljük is, nem velem van a gond. Szóval mikor az első gyermekünkkel lettem várandós akkor úgy történt, hogy szeptember 7körül vártam, de negatív volt minden teszt, mensi sehol. Majd több mint 2 hétre rá extra halvány pozit teszteltem. 12 hetes uhán korrigálták és valóban ennyivel később fogant és született meg. Jelen helyzet, egyik hónapban órára pontos, másikba késik 2 hónapot, harmadikba 2-3 hete. Oka nincs, velem minden oké. Doki szerint a stressz okozza, de mióta tudom szinte mindig is így volt. Jelen helyzet utoljára március 13-án volt meg. Nem tudom mikor kellene megjönnie, de már késik az tuti. 3napja este görcsöltem, na mondom tuti megjön, de reggel egy 1-1-csepp rózsaszínű folyás volt és ennyi. Elmúlt, de bele bele görcsöl majd elmúlik. Ma délután tudtam tesztet venni x-epil, persze negatív lett, holnap reggeliből ismételek, de van esély arra, hogy baba legyen? 2és fél év alatt 3x volt pozi tesztem, de kis késéssel mindig megjött. Ha valaki volt hasonló helyzetben neki mivel végződött? Egyáltalán volt valaki, akinek ennyire kitolódott a peteérés és baba lett? Próbálok reménykedni, hisz az első gyermekünknél így volt, de már ez a 2és fél év nagyon betett. Ha nem jön össze év végén kezdenénk az inszemet.
2020. ápr. 23. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Sürgősen kéne egy rendes doki, de ez jelen helyzetben nehézkes.

Biztos, hogy valamilyen hormonális gond van nálad.

2020. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1hónapja néztünk mindent meg, de tényleg mindent és ami volt az összes megfelelő volt. Mind határértéken belül.
2020. ápr. 23. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, néztek legalább egy hormonsort, mielőtt legyintett a doki, hogy "jóvanazúgy"? Ha nem, szerintem keress másik dokit! A sorozatos kémiai terhesség is arra utal, hogy valami nem kerek.
2020. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam, hogy közben válaszoltál. Hát, akkor nem vagyon értem... Hatha tényleg stressz. Ezen kívül van valami nagyobb probléma az életetekben, esetleg valami feldolgozatlan feszültség?
2020. ápr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azok a határértékek rég elavultak, ráadásul az arányuk fontosabb. Endokrinológust kéne keresned?

Nem tudod megírni a 3. napi hormonsorod?

2020. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon keves az a nogyogyasz aki a hormonokkal valoban ugy tisztaban van mint egy endokrinologus. Mindenkepp o kell neked, mert ok szakosodtak erre!! Engem 3 nogyogyasz kezelt felre mire kerestem vegre egy endokrinologust. Tok feleslegesen szedettek velem a gyogyszert. Egy tokeletes kivizsgalas nogyogyasz+endokrinologus szakvelemenyebol all ilyen esetben!!

A kerdesedre valaszolva, nekem is ilyen a ciklusom. Total káosz. De nen mindegy hogy az ovu elotti napok ingadoznak, vagy az ovu utani. Ha az ovu elotti, akkor kisebb a baj, bar annak sem szabadna. Ha az ovu utani, na akkor mar erdekesebb a dolog. Ezt csak hogorbevel tudod kovetni (olvass utana). Nekem az segitett, foleg h most nagyon kicsi az eselye h talalsz dokit es nem honapos a varolista

2020. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Hát volt egy feldolgozhatatlan dolog, mostanra békéltünk meg, teljesen, előtte csak azt hittük. 1 éve 3napig azt hittük, hogy elveszítjük a gyerekünket. Persze szerencsére nem így lett. Igaz sokat voltunk kórházba, de mára itt van egészségesen kopp kopp. Akkor azt hittük ezen túl vagyunk, de karácsony előtt bukott ki, hogy nem. Azóta dolgoztunk ezen és minden rendben ilyen téren. Köszönöm a tanácsokat, akkor felkeresek egy másik szakembert, aki ért a hormonokhoz, ha vége ennek az időszaknak. Még annyit, hogy addig érdemes ovu tesztelni?
2020. ápr. 24. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp keress másik orvost! Olyat, aki tovább küld endokrinológushoz legalább.. Ez így nagyon nincs rendben.
2020. ápr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!