Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovuláció napjaitól (tehát...

Az ovuláció napjaitól (tehát kb a ciklus felétől) végig puffad a hasam. Más is tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy én fordítva működök mint ahogy írják, hogy az ovuláció napján megnő a libidó stb stb, de nekem felpuffad a hasam és nagyon rossz diszkomfortérzetem lesz így a libidón a minuszok felé közelít nemhogy megnőne.

Feszül, görcsöl ilyenkor a hasam, nagyon kellemetlen és semmihez nincs kedvem. Szúrkált is a petefészkem most 2-3 napig ma nem szúrkál viszont iszonyatosan fel van puffadva és ilyen feszül érzést érzek mindenhol.

Akik hasonló cipőben jártok a cél érdekében ilyenkor is együtt vagytok amikor ennyire kellemetlenól érzitek magatokat?

Egyáltalán más is tapasztalt már ilyet??

Lehet hogy pont ezeken a nagyon kellemetlen napokon kellene együtt lennünk, de ilyenkor tényleg nagyon nem érzem jól magam.

Szabályosan feszül az egész alhasam is, nehéz megmagyarázni...

Azt vettem észre amúgy, hogy a puffadás végig fenáll a ciklus 2 felétől de csak pár napig pont az ovu környékén ilyen nagyon rossz.

Valaki tapasztalt már ilyet?



2020. ápr. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalatom (uh is igazolta), hogy amikor ez a nagy petefészek fájdalom van, akkor már összeesett a tüsző és az abból kiáramló folyadék okozza a fájdalmat! Ergo, előtte már akár 10-12 oraval is kiszabadulhatott a tüsző, szerintem ilyenkor már késő az együttlét!

Most Lh teszttel néztem ebben a hónapban:

Pozitív volt az lh teszt reggel, (előző este voltunk együtt), este mar negatív! Így én úgy gondolom a pozitív nap hajnalán volt a repedés, délután volt a hasszúrás, nyugi, engem sem lehetett rávenni semmire!

2020. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nahát igen? ezen amúgy én is sokszor agyaltam már, hogy vajon mikor érzem ezt a szúrást előtte vagy utána..

jó lenne tudni, bár most 2 naponta együtt voltunk...ebben a hónapban elősször voltam úgy vele, hogy ha van kedvem ha nincs legyünk együtt...hát ..nem mondom rá is nyomta a bélyegét most az együttlétekre..

előtt mindig azt néztem , hogy nem eröletem, dehát már 10 hónapja nem jön össze , szóval ez a nem stresszelek rá együtt vagyunk amikor jól esik nekünk nem vált be.

2020. ápr. 24. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Mi 8 hónapja próbalkozunk, mar mindent megprobaltunk, eddig semmi sem segitett! Nodoki szerint rendben vagyok, ha 1 evig nem sikerul akkor menjunk tovabb, de en ezt igy nem birom! Megyek magán hormonpanelt csinaltatni, ha az rendben, megy a parom vizsgalatra, ha az is rendben, akkor marad az atjarhatosagi!
2020. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én délután szoktam lh tesztet csinálni és hőmérőzök mellette. Azt vettem észre hogy a pozi teszt utáni napon már megy fel a hőmérséklet nekem. Az app is szinte kivétel nélkül a pozi napra húzza be az ovut a hő alapján.

Így pl nálam általában a pozi napon van ovu, délután pozitív a teszt (előző nap délután még nem pozitív de nyilván középerős már) és estefelé szokott szúrni és görcsölni a hasam. Vagyis ovu után jön a fájdalom.

2020. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!