Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt barnázás?

Nemvárt előtt barnázás?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, bármi lehet. Nagyon szeretnénk már babát. Tegnap észre vettem este egy kis barna foltot, illetve nagyon pici rózsaszínes pecsételést. de tényleg kicsi volt. Ma újból egy nagyon pici barnás pecsételést vettem észre a tisztaságin. Középidőben voltunk együtt 2-szer is. Ma borzasztó fáradt vagyok egész nap, egy kicsit mozogtam de úgy kidőltem, mint aki egész nap dolgozott. Nem csináltam most tetsztet, akkor akarok, hogyha késni fog. (Hétfőre nem várom).

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki járt-e már hasonlóan? Barnázott kicsit, majd baba lett belőle. Köszönöm, ha megosztod velem. :)


2020. ápr. 25. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tünetedet terhesség okozza, már 10-es teszt kimutatja! Proba szerencse
2020. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itthon egy digitális clear blue teszt van, ami 25-ös. Dm-ben nem láttam 10-est sajnos... :/ Gyógyszertárban megnézem majd hétfőn, ha addig nem jön meg. :)
2020. ápr. 25. 14:00
 3/18 anonim ***** válasza:
1-es vagyok! Szerintem ezt már a 25-ös is jelezné reggeli elsőből, ha baba van
2020. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor ha úgy van, lehet hogy reggel meg is csinálom :D csak félek h csalódok megint. :/ szar ez :(
2020. ápr. 25. 14:26
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt pár nappal a nemvárt előtt élénk piros pecsételés, de csak a wc papíron látszott. 13 hetes vagyok most, azóta egy csepp sem volt, minden rendben teljesen.
2020. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok! 🤗
2020. ápr. 25. 15:53
 7/18 anonim ***** válasza:

Köszi! Pont most jött meg az eredmény, hogy makk egészséges kislány. ❤️

Szorítok neked! 😊😊

2020. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia igen. 4 nappal a menzesz időpontja előtt. A teszt is halvány pozitív lett aznap. Nagyon halvány barnás pecsétlés volt egyébként. Másnap már semmi. :)
2020. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13. dpo-n kezdtem el pecsételni, aznap délután már pozitív volt a facelle. Még négy napig pecsételtem, aztán elmúlt. Drukkolok! 17hkm
2020. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm aranyosak vagytok! írok majd, hogy mi lett! :)
2020. ápr. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!