Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan tudtok elvonatkoztat...

Ti hogyan tudtok elvonatkoztatni a babatémáról?!

Figyelt kérdés
9. Hónapja nem sikerül és én már nagyon kezdek befordulni!
2020. ápr. 25. 15:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
En nem tudtam, helyette megtanultam az aviva-tornat, megnezettem a hormonjaim (nem is volt baj), egeszsegesebb taplalkozasra valtottam, es elmentem csaladallitasra is, hogy egy esetleges tudatalatti lelki ok se alljon a dolog utjaban.
2020. ápr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És sikerült?! Igen, én is most megyek hormonvizsgálatra! Gondolod, ha megnyugszik a lelkem, hogy nincs szervi baj, akkor sikerulhet?
2020. ápr. 25. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az segített amikor már kezdtem beleőrülni, hogy kiiktattam minden babával meg terhességgel kapcsolatos dolgot az életemből. Nem olvastam róla, nem fórumoztam, semmi. A cikkusomat is annyira figyeltem csak, hogy felírtam mikor van mensim. Így a második ilyen hónapban terhes is voltam. Előtte kb. minden napom erről szólt.
2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-as koszi Neked is! Hány hónapja próbálkoztatok, amikor sikerült?! Én próbáltam kiiktatni, de mindig mindenfélét érzek magamon, amit “előtte nem”, és mindig ráguglizok :(
2020. ápr. 25. 16:15
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem foglalkoztam vele, éltem az életemet ahogyan addig is, 6 hónap alatt sikerült. Csak elhatározás kérdése, hogy ráfeszülsz-e, vagy sem.
2020. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
Látogass meg egy többgyerekes anyukát egy napra. A tapasztaltaktól annyira lefáradsz, hogy egy időre biztos elfelejted a gyerekvállalást!
2020. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem se vált be semmi. Egyszer csak terhes lettem, nyolc hónap próbálkozás után egyébként. De ilyen kétszáz oldalas fórumokat olvasgattam át egyesével. Már a munkahelyemen is ezt csináltam, az se érdekelt, ha látják, mit nézek. Szóval nálam például nem jött be az, hogy tereld el a gondolataidat, mert túlságosan rágörcsölsz, és akkor össze fog jönni. Nekünk akkor jött össze, amikor úgy izomból rá voltam görcsölve, hőmérőzés, ovuteszt, netbújás. Folyamatosan figyeltem magamat. Az érdekes az, hogy hiába figyeltem iszonyatosan magamat, abban a hónapban, amikor terhes lettem, semmi tünetet nem produkáltam. 13. dpo-n elkezdett húzódni a hasam, de nem úgy, mint amikor meg akar jönni, ez tök más érzés volt, és elkezdtem barnázni. Lőttem egy tesztet délután, már egyértelmű pozitív volt. Szóval receptem nincs, csak kitartást kívánok, drukkolok!! 17hkm
2020. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, egy idő után elengedtem azt, hogy görcsösen próbálok nem rá figyelni. Minden hónapban csináltam tesztet, figyeltem a peteérést. Egyébként a férjemet sem zavarta, mindig kérdezte mikor van pé-m. Aztán lombikkal sikerült a lányunk. Most 4 hónapos, nem védekezünk, szeretnénk tesót, de kb semmi esélyünk rá. Eszemmel ezt tudom, de ugyan úgy “ráfeszültem”. Kíváncsi vagyok most ez meddig fog tartani.
2020. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segített! A kedves válaszoló aki szerint erdemes lenne ellátogatnom több gyerekes családba: egyenlőre 1 gyereket szeretnék, nem egyszerre 3-at 😅🤷🏻‍♀️ Szerintem az élet erről szól, és mivel most jött el az idő az életünkben, nem fogom bánni, ha sikerül!
2020. ápr. 25. 20:07
 10/19 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem volt 1,5 evem az elso elott felkeszulni, mert varni kellett, ezert elebe mentem inkabb, igy kiderult a pajzsmirigy-alulmukodes, meg elotte pcos es ir volt, ami 9 honap volt, mire kiderult, es ujabb 3-5, mire helyrejott, es tunetmentes lettem. Az elso aktiv honspban sikerult igy a nagyobbik gyerekunk. A kicsire 2 evet vartunk, ott ezeket nem igazan csinaltam meg, es a prolaktin lehetett a ludas, mert amint az rendezodott, pozitiv lett az ovulacios teszt akkor eloszor, es mar 5 honapos azota a kicsi. A csaladallitas nem abban segit, hogy ne aggodj, hanem hogy kideritse, hogy mi allhat amogott, ha nem sikerul. En anno a felkeszules idoszakaban jartam hormonszakertonel, es o mondta, hogy szerinte 40%-ban testi es 60%-ban fugg lelki dolgoktol, hogy sikerul-e a baba, es mikor. Persze a ketto ossze is fugg, mert sok stressz bezavarhat a hormonhaztartasba is.
2020. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!