Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne érdemes tesztelni?

Mikor lenne érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, lehetnek a leírt tünetek PMS tünetek is, viszont előre szólok azért érzem, hogy nem az van a dologban, mert nem így szoktak/vagy abszolút nem szoktak ilyen tüneteim lenni. Hét elején 2 napig feszült a mellem, azóta is fájdogál inkább este és ilyen abszolút nem szokott előfordulni, plusz duzzadtabbnak is látom őket. Tompa fájást érzek az alhasamban meg kicsit jobb oldalt néha, időközönként de az sem az a szokványos mindjárt megjön érzés, mert az szúrkálni szokott meg a hüvelyemben mindig nyilalást érzek de ez most elmaradt.

Ezt enyhe, tompa fájásnak tudom leírni. Mindig vizes állagú folyás van mensi előtt, most meg elég kevés krémes folyás, napközben halvány rózsaszínes azóta megint fehér és semmi. Csináltam most nemrég egy tesztet, utána láttam a dobozon már le van járva, negatív lett. Mára nem vártam, mindig hajnalban vagy délelőtt jön meg. Volt akinek hasonló tünetei voltak és baba lett? Vagy volt akinek jóval a nem várt után mutatta ki?


2020. ápr. 25. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menzesz napja után bármikor.
2020. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok hajlandó BSt olvasni, úgyis ugyanaz lesz a válasz: tesztelj, amikor késik.
2020. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostmár elvileg tesztelhetsz bármikor de én a holnap reggelt mondanám, nem lejárt teszttel:)
2020. ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.,


Amennyiben nem vagy hajlandó ilyeneket olvasni ne klikkelj a kérdésre. Én sem lennék hajlandó az ilyen undok válaszokat olvasni. Azt reméltem valaki a tapasztalatát fogja megosztani velem, de nem ilyen idióta válaszokat adsz. Ha nem tudsz értelmesen válaszolni a kérdésre akkor légyszíves görgess tovább! Tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem arra, hogy csináljak tesztet, mert nyilván fogok csak várok vele..

2020. ápr. 25. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tudom, hogy a kettesre vagy mérges, viszont olvasd el a kérdésed légyszíves. Mindenféle bántás nélkül. (Én a 3.vagyok egyébként) Én szépen, kedvesen válaszoltam. A kérdésedre: "Mikor lenne érdemes tesztelni?" Itt meg már azt írod feljebb, hogy nem arra voltál kíváncsi, hogy mikor tesztelj. Azt te is tudod, mikor kell... Ez egy kicsit összezavaró. Ne haragudj, én annyit tudtam segíteni neked, amit válaszoltam. A Leírás végén lévő 2 kérdésre nem, mert nics olyan tapasztalatom, amit megoszthatnék azokkal a kérdésekkel kapcsolatban. Szívesen.
2020. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszóval légyszíves ne vegyél mindenkit egy kalap alá, egy nem kedves válaszolóval (aki tényleg nem volt túl kedves) , mert vannak, akik segítő szándékkal válaszoltak.
2020. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vettem egy kalap alá mindenkit, akinek nem inge nem veszi magára, és nem azt mondtam, hogy a ti undok válaszaitokat, hanem általában az ilyen undok válaszokat. Nyilván aki nem úgy válaszol, arra nem vonatkozik :) Ha valaki jól elolvassa ott van alul 2 kérdés is, ami erősen arra vonatkozik, hogy kinek mi a tapasztalata. Szerintem abszolút nem zavaros.
2020. ápr. 26. 07:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy. Nem érted. :) Sok sikert!
2020. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te sem érted az én nézőpontomat.
2020. ápr. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!