Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon a teszt ellenére lehetek...

Bociszem1999 kérdése:

Vajon a teszt ellenére lehetek terhes? 21L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kérlek valaki ha tud valamit ilyenről, segítsen. Sajnos 6 hónappal ez előtt volt egy vetélésem 12 hetes volt. Es most pedig március 10.voltam beteg utoljára 4 napig tartott azóta semmi. 46.napon vagyok 5 tesztem negatív. Késni szokott de max 3 napot. Tüneteim: hányinger, szagundor, néha olyan megfog jönni érzés..egyéb tünet nem nagyon van. Ha valaki volt már így és kiderült hogy terhes írjon. Segítsetek kérlek. Már szeretnénk babát nagyon. Köszönöm a válaszokat.

#negatív teszt #menstruáció sehol
2020. ápr. 25. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Mivel nem szokott 40 napnál hosszabb ciklusod lenni, nem gondolnék terhességre, sőt kizárt. Már pozi lenne a teszt. Nyilván az előzőt is mutatta a teszt (sajnálom a veszteségetek)


Vagy hormon gond, vagy az évenként egyszer kimarad a mensi történik. Esetleg elmaradt az ovu, nekem akkor szokott hosszú ciklusom lenni, bár szerencsére ritka.


Ne hívd betegségnek, mert ez írtó fura :D mensi és kész :D Bocsi, hogy "megszóltam", de szexelsz is és kérdezel a témáról, nem kínos dolog mensinek hívni.:)


Ilyenkor, ha a következő menstruációd is elmarad érdemes dokihoz menni, mert lehet ciszta is vagy akármi más ami miatt nem jön meg, és kapsz gyógyszert ami meghozza. Ennyi késésnél már rég pozi lenne a teszt terhesség esetén.


Szóval várj türelmesen. Ha terhesség miatt lenne tüneted a teszt is pozitív lenne. Így lehet akár pszichés is a babára vágyakozás miatt.


Biztos, hogy nem vagy terhes. Minden jót és ne aggódj, előbb utóbb megjön :)

2020. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy nem vagy terhes. Miért veszel ennyi tesztet ha nem hiszel nekik? Nincs benned hcg hormon.
2020. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nem is bírtam felfogni mit akarsz a betegséggel, milyen betegség mondom?

Hívd annak ami a neve.

2020. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha negativ a teszt nincs eleg HCG a veredben. Viszont en mar biztos elmentem volna nodokihoz o tud kerni vervetelt neked HCGre vonatkozoan. Ill uh lathatja ha esetleg cisztad egywb problemad van ami miatt nem jon meg. Az is lehet lelki oka van fokent ha nagyon babat szeretnetek.ezt itt sajnos senki nem fogja megoldani neked.Veteles utan en egyebkent is minimum egy hormonvizsgalot csinaltattam volna
2020. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok. Vizsgálaton voltam azt mondták nincs semmi baj a hormonokkal.. Egy este volt egy kicsi pecsétes rózsaszín azóta semmi. Dokihoz sajnos csak 2-3 hét mulva tudok menni mert kint vahyok Hollandiába és itt nem tudok. De amint haza megyek az lesz az első.
2020. ápr. 26. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező? Lett végül baba?
2021. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!