Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik és negatív a teszt?

Késik és negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnapra nem vártam, így ma reggel nagy boldogan csináltam egy tesztet mivel már 1 napja késik és negatív. Amit nem értek, a melleim nyomásra fájnak kissé és tapinthatóan/látványosan duzzadtabbak. 2-3 napig volt ilyen enyhe nyomás az alhasamban de nem olyan, mint amikor megjön, mert az sokkal rosszabb meg nyilal, szúr, most csak enyhe tompa fájás volt. WC papíron alig észrevehető halvány rózsaszínes folyás. Tegnap délután óta az alhasamban megszűnt eddig ez a kis nyomás, de amikor volt se folyamatosan csak időszakosan jelentkezett.

Járt már valaki így, hogy baba volt csak később mutatta ki a teszt? Várok 2-3 napot.

Milyen tesztet érdemes venni? Nekem itthon X-epil van, lehet nem túl érzékeny?


2020. ápr. 26. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak késik pár napot, mert rápörögtél. De lehet, hogy az XEpil nem mutatja ki, mert az szar.
2020. ápr. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melleim sose duzzadnak meg vagy fájnak ilyenkor.
2020. ápr. 26. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha melleid terhesség miatt fájnának, pozi lett volna a teszt. Amit terhesség mutat az a hcg-től van. Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.
2020. ápr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak terhességtől késhet a menzesz!
2020. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyetértek a többi válaszolóval. Ha terhesség miatt lennének a tüneteid, pozitív lenne a teszted is, mivel a hcg okozza a tüneteket. Sajnos lehet ilyen hónap. Nem minden hónap egyforma. Nálam is, van hogy érzékenyek a melleim, van hogy semmi. Persze, csinálj meg tesztet, ha úgy érzed, nem elkeseríteni akartalak. :)
2020. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!